Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek neye delalet eder?

Rüyada perde görmekRüyamda sevdiğim adamı tül perde altında sandalyede oturup bilgisayar oynarken gordum. Onun evine tasinmistim orada da eski bir tanidikla karsilastim. O tanidigin evine gittik lavaboyu gosterdi beni opmeye calisti ben de bir odun gibi bir seyle kafasina vurup bayiltip kactim. Eve gidince sevgilimin evinin degistigini yurt odasi gibi birsey oldugunu ve tullerin yuzunu ve vücudunu kaplamis bir sekilde bilgisayar karsisina oturup bana hesap sordugunu gordum. acaba bu ne anlama geliyor?

Rüyada perde görmek neye yorulur?

Rüyada perde görmek rüyayı gören kişinin özellikle sevmediği bir insanın kendisini ziyaret etmesi veya misafirliğe gelmesini istemediğini, onun görmesini istemediği bir şeyler olduğunu ifade eder, rüyayı gören kişinin canının sıkılacağına işaret eder. Kalın perde, kumaş perde, stor perde bu kapsamda değerlendirilir. Tül perde görmek, perde tülü ise içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulup, rahatlayacağınızı gösterir. Özellikle beyaz tül hafiflemenin, rahatlamanın müjdesidir.

Perde kapatmak, perdeleri kapattığını görmek evinizde veya özel yaşamınızda başkalarının öğrenmesini istemediğiniz kimi sırlarınız olduğunu simgeler. Perde açmak iç dünyanızda sizi neredeyse boğan kimi özel bilgilerinizi birilerine açmak, paylaşmak ihtiyacınız olduğunu simgeler. Perde yıkamak, perdelerini yıkadığını görmek üzerinizdeki veya evinizdeki kimi ağırlıkları üzerinizden atmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada perde asmak, perde takmak, perde astığını görmek sessiz kalmak, kafanızı dinlemek, insanlardan bir süre uzaklaşmak arzunuzu gösterir. Perdeyi ters asmak veya ters asılmış perde görmek ise sakinlik, sessizlik, huzur isterken tam aksi bir durum yaşayacağınızı, belki de görüşmek istemediğini kişilerle bir arada kalacağınızı simgeler.

Rüyada jaluzi görmek çok yakın bir zamanda sevineceğin bir haber almaya veya bir hastalığın varsa bundan kurtulacağına işarettir. Rüyada jaluzi kullanmak bir sırra sahipsiniz anlamına da gelir. Dikkatle sakladığınız bu sırrın başkaları tarafından öğrenileceğine de işaret eder.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir