Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada pergel görmek

Rüyada pergel görmek neye çıkar?

Merhaba, ben dün gece rüyamda 5 yıl önce rahmetli olan babaannemi gördüm, rüyada babaannem sağdı ve sağlıklıydı, yüzü her zamanki gibi nur gibiydi, koltuğunda oturmuş televizyon seyrediyordu ama hiç konuşmuyordu. Ben rüyada ders çalışırken “babaannem neden hiç konuşmuyor? bir derdi mi var?” diye düşünüyordum. Ben ders çalışırken onun bana seslendiğini duydum ve buna çok sevindim. Hemen “efendin babannem” dedim, benden kağıt, kalem ve pergel istedi. Hemen götürdüm. Pergel ile bir daire çizdi ortasına bir ev resmi çizdi, evin üzerine dairenin içine muhteşem görünen bir Arapça Allah yazısı yazdı. “Bu ne babannem” dedim, “kızım bu sizin eviniz, bunu hiç unutma” dedi. Sanırım uyandım çünkü devamı yok, çok mutlu oldum onu gördüğüme, bu nasıl yorumlanır?

Rüyada pergel görmek yorumu

Sevgili Rabia, görmüş olduğun rüya çok ama çok değerli bir rüyadır ve baştan sona hayırlara işaret etmektedir. Rahmetli babaanneni diri görmüş olman onu çok özlediğini ya da onun gibi bilge birine danışmak istediğin bir konu olduğunu gösterir. Rüyada pergel görmek istekler, arzular, hayalleri temsil eder. Pergel kullanmak, pergelle çizim yapmak yeni atılımlar yapmak arzusunu gösterir.

Rüyada babaannenin çizdikleri ve söylediklerinin ailenin korunan, düzgün bir aile olduğunu temsil etmekte, hayatınız boyunca kaza ve belalardan uzak kalacağınızı, işlerinizin hep yolunda gideceğine delalet etmektedir. Lütfen Allah yazısı görmek rüya tabiri sayfasını okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir