Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Peri Görmek

Rüyada peri olduğunu görmek ne demek?

Ben rüyamda küçük bir peri kızı idim ve bir peri sürüsüyle ormanda bir şeylerden kaçmaya çalışıyorduk. Benim rüyamın anlamı nedir? teşekkür ederim.

Rüyada peri görmek yorumu

Canan merhaba. Rüyada peri görmek denilince akla peri kızı gelir ve böyle yorumlanır. Peri kızı görmek rüya sahibinin ruhunun dişil özelliklerini temsil eder. Peri kızıyla konuşmak ise maddi bakımdan iyi bir şans yakalayacağınız güzel bir döneme girdiğini temsil eder. Rüyada peri olduğunu görmek size bir sorun veya karar için tavsiye yapmak, yardım etmek isteyen birileri olduğunu olan fakat sizin bunu kabul etmediğinizi ifade eder. Yardıma ihtiyacınız var, bunu doğrudan kabul etmek istemeyebilirsiniz, hiç olmazsa bu yardım teklini geri çevirmeyin. daha sonra fikrinizi değiştirip yardımı kabul edebilirsiniz.

Rüyada güzel bir peri görmek murada ermek, perinin bir insanı okşaması mutluluk, ışıklar içindeki peri mutlu olacağı bir haber almaya işarettir. Rüyada peri masalı görmek gereksinim veya kurtarılma için adım atmanızı işaret eder. Bu rüya ayrıca, sınırlarınızı keşfetmenize ve sizi mümkün olduğunca uyandırmaya çalışır

Rüyada diğer periler ile birlikte ormanda olmanız aslında sizin gerçek hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek istediğini, buna karar verdiğinizi ve bu amaçla bazı adımlar attığınızı simgelemektedir. Ormanda bir şeylerden kaçmanız ise geçmiş zamanlarda büyük ihtimalle çocukluğunuzda yaşadığınız bir şeyin etkisinden çıkamadığını temsil etmektedir. Rüyada bir şeylerden kaçtığını görmek, bilinç altına yerleşen bu durumu çözmek gerektiğini, aksi durumda bu gizli kaygılar veya korkuları sürekli yaşayacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir