Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Peri Kızı Görmek

Peri kızı görmek neye çıkar?

Merhaba. Rüyamda bir denizin içinde çok büyük bir yılan gördüm. Erkek arkadaşım suya atlıyordu ve çığlıklar atıyordu, ben de atlayıp mızrak ile yılanı öldürmeye çalışıyordum ama ölmüyordu. Erkek arkadaşımın öldüğünü sandım, ölmemişti. Büyük yılanın yanında aynı zamanda küçük bir yılan ve bir de kanatları olmayan bir kuş vardı.

Büyük yılanın ağzının içinde bir değerli taç vardı. En son bir adam gelip yılanı durduruyordu ve biz kaçıyorduk. Yüksek bir yerden, sihir yapan bir peri kızı tarafından yukarı çekiliyorduk.
Eğer yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Peri kızı görmek yorumu

Sevda selam,

Rüyada yılan görmek hakkında geniş bilgi yılan rüya tabiri sayfasında yer almaktadır. Rüyada taç görmek Hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Peri kızı görmek ruhunuzun dişil özelliklerini ifade eder. Peri kızıyla konuştuğunu görmek ise finansal bakımdan iyi şans demektir. Rüyada peri kızı olmak size bir sorun veya karar için tavsiye yapmak, yardım etmek isteyen birileri olduğunu olan fakat sizin bunu kabul etmediğinizi ifade eder. Yardıma ihtiyacınız var, bunu doğrudan kabul etmek istemeyebilirsiniz, hiç olmazsa bu yardım teklini geri çevirmeyin. daha sonra fikrinizi değiştirip yardımı kabul edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir