Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada perili evler görmek

Rüyada perili ev görmek neye çıkar?

Rüyada perili evler görmekBen son bir haftadır rüyamda sürekli perili evler ve bu evlerin içinde örümcek görüyorum. İlk gördüğümde bir perili evdeyim ve korkudan yüzümde sivilceler çıkmıştı, ben sivilceyi sıktım, sivilce diye düşünmüştüm fakat sıktığım sivilcenin içinde bir örümcek zıplayıp yere düştü. Ertesi gün yine aynı şekilde perili evde her yer örümcek kaplı. Bir haftadır sürekli bu rüyaları görüyorum.

Dün rüyamda başka bir perili evdeyim ve yine her yer örümceklerle kaplı. Ben normalde zaten örümcekten çok korkarım, rüyada da korkuyordum sonra dua ediyordum, örümcekler her gün farklı renkte oluyor. Bunların manası ne? teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada perili evler görmek yorumu

Sema merhaba, gördüğün rüyalar gerçekten ürkütücü ama önemli olan ne demek istediklerini anlamak.

Rüyada perili evler görmek çocukluk dönemi, ölmüş yakınlar veya bastırılmış anılar ve duygular ile ilgili bitmemiş duygusal etkileri simgeler. Olumlu etkilerin sakıncası yoktur. Ancak olumsuz etkiler kaldıysa onları çözmeniz gereklidir. Senin rüyalarındaki etki negatif ki bu senin geçmişle kapatılmamış bir hesabın olduğunu işaret eder.

Rüyada yüzünde sivilce çıkması hayatınızda bir geri çekilme, içe dönme eğilimi içinde olduğunuzu simgeler. Bu önemli bir mesajdır ve derhal içinde bulunduğunuz ruh halini gözden geçirip, gerekli tedbirleri almalısınız manasını taşır. Sivilce sıktığını görmek hayatınızdaki bazı olumsuz duyguların ifade edilmesi gerektiğini ve bu duyguları kabul etmeniz gerektiğini temsil eder.

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Sivilceden örümcek çıktığını görmek kendinle barıştığında her şeyin düzelmeye başlayacağını, güzel haberler alacağını ifade etmektedir.

“Rüyada perili evler görmek” için bir yanıt

Merhaba Rüyamda aralıklı dönemlerde 2 yada 3 kez perili ev gördüm.Eski büyük bi ev benimmiş orası ama oturmuyorum.İçeri giriyorum yankılı kahkaha sesleri geliyor korkuyorum ama belli etmiyorum.Susun diye azarlıyorum onları ama Sürekli kahkaha duyuyorum.Işığı kapatıyorum çıkacam ışık yeniden yanıyor.Işığı kapa aç kapa aç uyandım korkudan uykum kaçtı ☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir