Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Perma Görmek

Rüyada perma neye delalet eder?

Kendimi başımı açık, saçlarımı permalı, uzun, siyah renkli bir şekilde aydınlık bir düğün salonunda bir arkadaşımın düğününe gitmiş gördüm (normalde kapalıyım). Ben bir kenarda tek başıma dururken eski sevdiğimin çocuğun annesinin bana bakarak gülümsediğini fark ettim, daha sonrasın eski sevgilimin salona geldiğini ve içeriye girdiğini gördüm.

Onun salona geldiğini görünce ben gelinin odasına kaçtım ve üzerimdeki beyaz şal ile başıma kapatarak türban gibi sardım, arkasından gelin olan arkadaşımın da başının açıldığını gördüm ve dönerek onun baş örtüsünü de bağladım ve odadan çıktım. Çıktığım anda eski sevgilimin bana bakarak gülümsemekte olduğunu gördüm, buna çok heyecanlandım, uyandığım zaman kalbim hala küt küt atıyordu, bana bakışlarını hala hissediyordum sanki.

Rüyada perma görmek yorumu

Rüyada perma görmekTülin merhaba, ne yazık ki insanlığın plüton’a gittiği bu yüzyılda biz hala rüyalarımızda dahi başını açmak, saçını örtmek ile uğraşıyoruz. Bu konu sadece seninle alakalı değil çok yaygın. Halbuki bu mesele inanın çok basit ve isteyen örter, isteyen açar. Kimse kimseye karışmamalı. İşidli yobazlar kadının her şeyine karışır, kendini modern tabir eden züppeler kadının saçını örtmesine mani olmaya kalkar, sonuçta gereksiz yere bu kargaşa çıkar.

Rüyanda başını açık görmek aslında iç dünyanda bazı sıkıntılar yaşamakta olduğunu, bazı şeyleri sorguladığını ve önemli bir kararsızlık yaşadığınızı gösterir. Rüyada perma görmek, saçları permalı birini görmeniz mazide kalmış bazı anıların tazelenmesine, eski arkadaşlar birbirine kavuşmasına, onlarla keyifli sohbet yapıp ve tekrar bir araya gelmenin keyfini sürmeye rivayet edilir. Rüyada saçına perma yaptırmak yaşamınızda sizi düğümleyen veya işlerinizi karışık hale getiren kimi belirsizlik ve karmaşalar olduğunu simgelerken, perma yaptırdığını görmek bunları biran önce halletmeniz gerektiğini ifade eder.

Lütfen bu sayfaları da okuyun düğün, eski sevgili. İlginizi çekeceğine inanıyorum.

Perma nedir? genellikle kadınlarda saçların uzun bir süre dalgalı kalmasını sağlamak için uygulanan işleme verilen isimdir.

“Rüyada Perma Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda aksama yakin saatte koyumuzde tanidik bir komsunun evine yaklasirken evin onunde zincirle bagli kopegin yattigini gordum, bagli oldugunu gorunce rahatladim ama kopek yerinden kalktı yola onume geldi, hirsli sekilde bende elimde bir bez parcasiyla kopekten kendimi korumaya calistim, sonra bisey yapmadi gitti kopek. O eve girdim sonucta orada annem babam varmis. Birisi beni aynanin karsisina oturtturdu saclarima bukle bukle perma yaptı, hafif makyaj yaptı, aynada kendimi cok guzel gordum, gulumsuyordum. Bir kadin beni kolumdan cekti dugun olan biraz kalabaliga dans etmege cikardi cok hizli dans ediyorsun basim dondu dedim ona ve yavasladi anlami nedir cevabinizi bekliyorum.

Nuray selam, köpek hakkında geniş açıklama rüyada köpek görmek sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin. Rüyada saçlarına perma yapılması yaşamınızda sizi düğümleyen veya işlerinizi karışık hale getiren bazı belirsizlik ve karmaşalar olduğunu simgelerken aynı zamanda bunları biran önce halletmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada dans ettiğini görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir