Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada peruk görmek

Rüyada peruk görmek neye işarettir?

İlk olarak yanımda bir kaç kişiyle kuaföre giriyorum (kim olduklarını hatırlamıyorum). Düğün günümmüş saçıma peruk taktıracağız. Uzun siyah saçım var ama karamel ve kısacık saç takıyoruz, önüne de platin sarısı kahkül var. Hatta kahkülü ben beğenmeyince kuaför şuralarını boyarız diyor. Evlenmeyi istemiyorum ama baskı kuran yok üzerimde. Evleneceğim adamda kuaföre girerken yanımdaydı, sonra onlar kuaförün içinden bir kapıyla pasaj gibi bir yere girdiler. Ben saçımı yaptırdım (takma saç taktık yani).

Sonra evleneceğim adam için “bunun adı neydi” diyorum, oradan adını söylüyorlar, ben çağırıyorum. O sırada birden çok beğenmeye başlıyorum aşık olmuşcasına ve omzumu eline koyuyorum, çenemi de elimin üzerine ama bu seferde o soğuk davranmaya başlıyor. (ilk başta o samimiydi ben soğuk idim, sonradan da o soğuk ben samimiyim, hatta aşık olmuş gibiydim. Ben elimi omzuna koyarken arkadaşlarım ve onun arkadaşları bize bakıyordu.) 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, karışık.

Rüyada peruk görmek yorumu

Eda selam, ilk bakışta sıradan bir genç kız rüyası gibi görünen bu rüya aslında hakkında değerli bilgiler vermektedir. Bir büyüğün olarak bu rüyanın mesajına kulak vermen gerektiğini söylüyorum.

Lütfen bu sayfaları dikkatle oku, aynı şeyleri tekrarlamamak için yeniden yazmıyorum.

Rüyada saç görmek .

Rüyada evlendiğini görmek .

Görmüş olduğun rüyanın verdiği asıl mesaj ise; yaşamında kimi şeyleri değiştirmek istiyorsun ancak bu konuda dikkatli olmalı, mükemmeli ararken iyiyi kaçırmamalısın demektedir.

Rüyada peruk görmek, takma saç iyi niyetli, insanlara önem veren, adaletli bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder. Rüyada peruk takmak, peruk kullanmak, peruk taktığını, peruk kullandığını görmek mütevazi ve yardımsever kişiliğinizin, yönünüzün gizli kalmasına önem verdiğinizi ifade eder. Rüyada peruk takmış birini görmek kişiyi tanıyorsanız onun göründüğü gibi olmadığını işaret eder. Tanımadığınız birinin peruk taktığını görürseniz o zaman çevrenizde içi dışı bir olmayan, sahte dost ve arkadaşlara karşı dikkatli olmak gerektiğine işaret eder.

“Rüyada peruk görmek” için 3 yanıt

Rüyamda sınıftaydık.Deneme sınavı yapıyorduk. İki arkadaş kopya çekiyordu. Ben de aranıza katılabilir miyim diye sordum. onlar da kabul etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir