Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada pervane görmek

Rüyada pervane görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir helikopter kazası gördüm. Evimin yanında bir helikopterin önce pervanesinin koptuğunu ve sonra yere çakıldığını ve parçalarının evimin üzerine düştüğünü gördüm. Helikopterin düşmesinden çıkan alevin de evime doğru geldiğini gördüm. Tüm bunlar ne demek oluyor. 30 yaşında evli bayanım.

Rüyada pervane görmek yorumu

Rüyada helikopter kazası görülmesi rüyayı gören kişinin hayalleri veya hedeflerinde bir geriye gidiş olacağını, hedef küçültme zorunda kalacağı bir olay yaşamayı işaret eder.

Rüyada pervane görmek rüyayı gören kişinin sabırsız bir kişi olduğuna işaret ederken aynı zamanda hedeflerine ulaşmak için önce sabretmeyi öğrenmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada dönen pervane görmek rüya sahibinin amaçlarına doğru adımlarla ilerlediğini ve daha sakin, daha sabırlı davranarak bir riske girmeden bunlara kavuşacağına delalet eder. Rüyada kırılmış,  bozuk veya hurda pervane görmek hayal kırıklığı yaşamaya ve nedenle kederlenmeye alamet eder. Rüyayı gören insanın çok istediği bir şeyin onun dilediği yönde gerçekleşmeyeceğini ve bu yüzden bir kalp kırıklığı yaşayıp hüsrana uğrayacağını, bunun getireceği negatif etkileri de bir uzun süre üzerinden atamayacağını ifade eder.

Yere düşen helikopterin parçalarının evinin üzerine düşmesi ise yaşanacak hayal kırıklığı ya da üzüntünün tüm ev halkını etkileyeceğini ifade etmektedir. Ancak evde kimseye zarar gelmemiş olması sizin bu durumu kolay atlatacağını, her şeyin kısa sürede normal haline döneceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir