Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peşine Cin Takılması

Rüyada peşine cin takılması neye işaret eder?

Merhabalar 22 yaşında turizm mesleğinde çalışmakta olan bir erkeğim. Rüyada cin gördüğümü düşünüyorum, cinin peşime takıldığını görüyorum fakat onu hiç görmedim hatırladığım tek şey o bir klozetin içindeydi oraya baktım fakat yinede göremedim. İlginize şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Rüyada peşine cin takıldığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada cin görmek; hilekar birine işaret eder, Rüyanızda cini hiç görmediğinizi yazmışınız bu çevrenizdeki hilekar kişinin kendini çok iyi gizlediğini ifade eder.

Rüyada klozet görmek hayatınızda gizlediğiniz kimi şeyler olduğunu işaret eder.

Cin ile klozet bir arada değerlendirilirse rüyanız, kendinize karşı dürüst davranmadığınızı, kendinize karşı hile yaptığınızı, kendinizi kandırdığını işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Peşine Cin Takılması” için 2 yanıt

Rüyamda şeytan ya da cin bana musallat oluyor, peşimi bırakmıyor ve bende öfkeyle kafasını kestim. Tam olarak anlamadım ama büyük bir ihtimalle cin idi. Bir izah bulamadım buna. Bunun manası nedir?

Merhabalar rüyamda arkadaşlarımla cinlerin olduğu bir eve giriyoruz.Onlari gördüğüm an kaçıyorum.O an tuvalete gidiyoruz.Kan ve su dolu kirli klozete sifon cekip tuvaletimi yapiyorum.Arkadaslarla oradan cikip otobüse binmek icin gidiyorum.Ama tekrar tuvalete gitmem gerekiyor korkumdan gidemiyorum.Bu rüyami yorumlarmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir