Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Pet Shop Görmek

Rüyada pet shop görmek ne demek?

Benim annem kedileri köpekleri tüylü hayvanları falan hiç sevmez. 2 sene önce bir kedi istedim. “Hayır.” dedi sonra yumuşadı “Tamam.” dedi. Bizde babamla kedilere baktık. İstediğim kediyi bulduk ama bayağa bir pahalıydı onun parası birikirken bende kediden soğudum zaten. Kediyi de almadık.

Dünde rüyamda bir petshop gördüm. Kediler falan vardı. Annemle yan yanaydık yürüyorduk. Ben kedileri görünce yumuşadım. Anneme “Anne kedi almicam sadece fiyatını sorucam.” dedim. Annemde “Tamam.” dedi. Kedinin fiyatını sorduğumda adam “50 tl” dedi. Bende istediğim kediyi tarif ettim adama. Yavru kedi istediğimi söyledim. Öylelerinin çok pahalı olduğunu biliyodum. O yüzden yine adama kedinin fiyatını sordum. Yine aynı fiyatı verdi. Anneme rüyamda kedi için yalvarıyodum. Kediye al ya da alma gibi bişey söylediğini biliyorum ama sorun şu ki hangisini söylediğini hatırlamıyorum. Rüyamda para arıyordum etraftan.

Rüyamda kedileri görünce tekrar kedi istemeye başladım ama annem hala “Hayır. Evde namaz kılınıyor.” diyor. Sonra birkaç detay daha geldi aklıma. Rüyamda petshoptan istediğim kedi “Açık gri olsun. Mavi gözlü olsun ve yavru olsun. Eğer öyle yoksa beyaz da olur.” demiştim. Ayrıca orada bir kediyi ensesinden sevmiştim. Hırırtılar çıkartıp gözlerini kapatmıştı. Annem bana “Şu kedilerin nesini seviyosun anlamıyorum.” dediğindeyse “Onları sevdiğim zaman çıkarttıkları hırırtılar beni mutlu ediyor.” demiştim. Pet shopların sahipleri kadın ve erkekti. Yanlış hatırlamıyosam çok gülen yüzlülerdi ama ben arkamı dönüp petshoptan çıkarken birbirlerine sinsi bir bakış ve gülüş yolladılar. Arkam dönük nasıl gördüm bilmiyorum ama sanırım televizyon izler gibi rüyalarımı izliyorum.

Rüyamı bölüm bölüm gönderdiğim için özür dilerim. Az önce birden bire aklıma düştü diğer kedi yorumlarını okurken. Gerçekten çok özür dilerim. Şimdiden teşekkürler. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada pet shop görmek tabiri

Asude selam, gördüğün rüyanın iki ana unsuru var; petshop görmek ve hayvan almak için para aramak. Rüyada pet shop görmek yani evcil hayvan mağazası görülmesi içinde bulunduğunuz sorumlulukları temsil eder. Sizin sorumluluklarına sahip çıkan bir karaktere sahip olduğunuzu ve bu özelliğiniz ile her zaman başarılı ve mutlu olacağınızı gösterir. Rüyada pet shop gezmek veya oradan evcil hayvan bakmak – almak görülen, alınan hayvanın karakteri ile birlikte değerlendirilir. Siz kedi ile ilgileniyorsunuz ki bu hayatta bağımsızlığına düşkün, yaratıcı fikirleri güçlü yönünü öne çıkarmak düşünceni simgelemektedir.

Rüyada para aramak sizin günlük hayatta kendine güven, ayağını sağlam basmak, karşına çıkacak sorunları kolay ve kısa zamanda çözmek konularında ciddi bir gelişim içinde olduğunuzu ve bu sayede hayatta sıkıntı ve zorluk çekmeyeceğinizi temsil eder. Rüyadaki ikinci derece öneme haiz kedi ve yavru kedi konularında detaylı bilgiyi kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada pet gıda görmek, hayvan maması, hangi hayvana ait gıda olduğu önemli olup, ona göre yorumlanmakla birlikte genel olarak gerçek yaşamınızda yüklendiğimiz sorumlulukları temsil eder. Hayvan maması satın almak, satın aldığını görmek kendi kendinize, hayvanın belirli özelliklerinden dersler çıkarmanız gerektiğini temsil eder. Rüya evcil hayvan maması yemek, hayvan maması yediğini görmek içinizdeki kimi hayvanı ya da ilkel düşünceleri tespit etmeniz ve ona göre tedbirler almanız gerektiğini simgeler.

“Rüyada Pet Shop Görmek” için bir yanıt

Ben ruyamda pet shop’a gidiyordum ve muhabbet kuşu alıyordum, ablamda süs köpeklerine bakiyordu ve süs köpeği iki tane yalnizdi ve renkleri turuncuydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir