Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pet Şişe Görmek

Rüyada Pet Şişe Görmek Neye İşarettir?

Rüyamda okuldaydım, elimdeki pet şişe delindi temiz su akmaya başladı, başka bir kaba almaya çalışıp, şişeyi attım. Bir arkadaş “ben yakında ameliyat olacağım” dedi, baktım koridorda sigara içiyor, “kapalı yerde sigara içilmez cezası var” dedim dışarı çıktım. Sonra kendimi şampiyon olmuş bir futbol takımının zenci futbolcusu olarak gördüm, suratımın bir yanı hafif beyaz öbür tarafı daha zenci idi, meydanda medyaya şampiyonluk konuşması yapmam gerekiyor, halk ve kürsünün etrafı mikrofon dolu ama siyasi bir konuşma yapıyorum. kadın, 57 yaşında, emekli.

Rüyada Pet Şişe Görmek Nasıl Yorumlanır?

Fatma merhaba, bu ilginç rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Ancak rüyadaki olaylar ve unsur arasında bir bağ yok ki bu durum aslında gerçek yaşamda büyük bir kafa karışıklığı içinde olduğunu temsil etmektedir.

Bilindiği üzere değerli bir rüyada bir ana unsur veya olay olur, diğer olaylar bu ana unsuru destekler, açıklar. Ancak senin rüyanda bu söz konusu değil. Bu nedenle önemli unsurlara bakmak faydalı olabilir, bu bilgilerle bir mesaj çıkarabilirsiniz.

Rüyada okulda olmak rüya sahibinin reel yaşamında  yeni bilgiler edineceğini ve sahip olacağı bu yeni bilgilerle hayatına yeniden yön vereceğine delalet eder. Rüyada pet şişe görmek rüyayı gören kişinin atacağı adım veya başlayacağı yeni projede önce emniyete önem verdiğine delalet eder. Pet şişeden temiz su akması geleceğinin aydınlık olacağına işarettir.

Arkadaşının ameliyat olacağını söylemesine karşılık kapalı yerde sigara içmesi aslında arkadaşlarınıza karşı veya arkadaş seçiminde dikkatli olmak gerektiğine işarettir çünkü  rüyada sigara içen birini görmek günlük yaşamınızda sık sık ihtilaf çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini veya edeceğini ifade eder.

Rüyanın sonu ise ilginç ve hem rüyada zenci olduğunu görmek söz konusu hem de rüyada futbolcu olmak geçiyor. Lütfen bunlar hakkında zenci ve futbolcu sayfalarını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir