Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Petrol Kuyusu Görmek

Rüyada petrol kuyusu neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda düz bir yerde bir petrol kuyusu görüyorum, petrol kuyusunun yanında mezar taşı olmayan bir mezarı ziyarete gidiyordum. Bu mezar bu kuyu açılırken orada ölen bir yakınımın imiş. Mezarın üst kısmı çeşit çeşit soyulmuş ve yemeye hazırlanmış şekilde doğranmış meyveler ile doluydu. Arkasından ben mezardan ayrılırken bir beyaz ördek geldi ve oradaki meyveleri yemeye başladı, bende “herhalde ördek çok aç “diyorum ve ördeğin meyveleri yemesine engel olmadım.

Bu ne demek? yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler. 27, Erkek, bekar, mühendis.

Rüyada petrol kuyusu görmek yorumu

Rüyada petrol kuyusu görmekAslan selam, bu çok ender rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Keşke hakkında biraz daha bilgi verseydin, gerçekte böyle bir yakının var mı? yaşadığın bölgede petrol kuyusu var mı? ya da işin dolayısıyla petrol çıkarma işiyle alakan var mı? inan bunlar çok önem taşıyor.

Rüyada petrol kuyusu görmek rüyayı gören insanın hayatında onun canını sıkan bir takım engeller olduğunu veya ona ayak bağı olan bazı şeyler olduğunu gösterir. Bu engelleri aşmak için çok çalışmak zorunda olduğunu ve belkide bunu için kendine daha fazla fazla güvenmek gerektiğini, içindeki korkulardan uzaklaşmak zorunda olduğunu belirtir. Rüyada ham petrol kuyusu sahibi olduğunu görmek rüyayı görenin maneviyattan nasip almamış, dini imanı para olan, birazda dengesiz biri olduğuna rivayet edilir.

Rüyada petrol kuyusuna düşmek bilinç altının derinliklerini belirtir. Kişinin farkında olmadığı, derinlerde kalmış duygu veya gizli korkularını keşfetmekten, onları öğrenmekten endişe ve kaygı duyduğuna yorulur. Rüyada çalışmayan ya da hurda bir petrol kuyusu görmek büyük ihtimalle sizin her şeyin daha kötüye gideceğine dair korkular taşıdığınızı belirtir, belkide bir depresyon içinde olduğunu ve negatif duygularla boğuştuğunu temsil eder.

Rüyada petrol görmek işinizi daha kolaylaştırmak, sorunları hızlı çözmek için gereken şeyleri bulmanız gerektiğini işaret eder, alternatif olarak, hayatta daha fazla sevgi ve şefkat göstermek gerekebilir anlamını taşır.

Rüyanın geri kalanı için lütfen mezar, meyve, ördek sayfalarını inceleyin ve tüm bu bilgileri bir arada değerlendirip mesajı tespit etmeye çalışın. Mesajı çözemezseniz lütfen buraya cevabınızı yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir