Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Peygamber Çiçeği Görmek

Rüyada peygamber çiçeği neye işarettir?

Rüyada peygamber çiçeği görmek rüyayı gören kişi hakkında hayırlara işaret olup, kişinin istediği her şeyin, her dileğinin gerçekleşmesine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda umut, beraberlik ve birliğini temsil eder, güzel günlerin başlangıcına delalettir.

Peygamber Çiçeği Nedir?

Diğerisimleri mavi kantoron, centaurea cyanus olan peygamber çiçeği bileşikgiller familyasından, bilhassa ılık bölgelerdeki tahıl tarlalarında yetişen bir bitkidir. Çiçekleri mavi veya menekşe rengindedir.

Faydaları : İştah açar. İdrar söktürür. Nikris hastalığında faydalıdır. Böbreklerdeki kumun dökülmesine yardımcı olur. Bazı göz hastalıklarında kullanılır. Ağrıları keser. Vücutta biriken zehirli maddelerin atılmasını sağlar. UYARI : Fazla miktarda kullanıldığı zaman kalbe zarar verir. Kaynak: saglikaktuel.com

“Rüyada Peygamber Çiçeği Görmek” için 2 yanıt

Peygamber olduğunu görmek
23 yaşında öğrenciyim, kadın, bekar, son 2-3 ayda hayata bakış açım değişti. Kuran meali okumaya başladım. Allah’ın bana gönderdiği mesajları anlamaya ve dinlemeye başladım. Bu da bende ruhsal olarak büyük bir rahatlama yaptı. Geceleri Kuran meali dinleyerek uyuyorum. Rüyamda Peygamber olduğumu gördüm. Çok şaşırdım. Hani son Peygamber Hz Muhammed idi dedim. Sonra 2. hz Musa Peygamber’i olmuştum, özel bir gücüm yoktu. Ama olma aşamasında tuvalette birileri tarafından çok korkutuldum. Peygamber olduğumu sesli olarak Allah söyledi. Sonra ben acaba şizofren miyim dedim ve herkese sordum etrafımdaki, sesi duydunuz mu yoksa ben mi uyduruyorum diye. Herkes duyduğunu söyledi, ben anlam veremiyordum çünkü Peygamber olmak niteliklerim asla yoktu. Sonra bir şekilde öğrendim ki, çok yardım etmek isteyen biri olduğum için Allah bana bunu vermiş. Ama hiçbir şekilde Peygamber gibi değilim ve günümüzde yaşıyorum. Gece yatarken Hz Musa filmi izledim muhtemelen onun etkisi altında kaldım. Ama size de sormak istedim. Teşekkür ederim.

Buse merhaba, bu son derece değişik rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüyada son peygamberin Hz. Muhammed olduğunun bilincinde olman gördüğün rüyayı masumlaştırıyor. Eğer böyle olmasaydı benim düşünceme göre hakkında tehlikeli bir duruma işaret olabilirdi. Büyük ihtimalle izlediğin filmin etkisi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir