Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Peygamber Devesi Görmek

Rüyada peygamber devesi görmek neye delalet eder?

Rüyada peygamber devesi görmekRüyamda yatakta yatarken karşı duvar üzerinde kocaman yemyeşil bir peygamber devesine bakıyorum, böcek hiç kıpırdamadan duvarda öylece duruyordu, bende sadece ona bakıyorum, öyle uyandım ve sabah annem kendi rüyasını bana anlattı, annemde oda aynı gece rüyasında böcekler görmüş ve bütün vucudunda örümceklerin dolaştığını gördüğünü söyledi. Yani oda rüyasında böcek görmüş, ben  peygamber devesi annem örümcekler, bunun anlamı nedir acaba? ikisini de yorumlayabilir misiniz?

Rüyada peygamber devesi görmek yorumu

Hakan selam.

Rüyada peygamber devesi görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir yıkıcı ilişki içinde olduğunu gösterir ve bu ilişkiden daha fazla zarar görmemek için dikkatli olmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Vücudunda örümceklerin dolaştığını görmek sağlık konusunda iyi bir haber alamaya delalet eder. Bu haber rüyayı gören hakkında olabileceği gibi sevdiği biri hakkında da olabilir şeklinde rivayet edilir.

Peygamber devesi nedir? yavaş hareket eden ve öngöğüs bölütleri çok uzamış olan böceklerdir. Ön bacaklarının birbirini eklemlenen biri dikenli iki uzun parçası (uyluk ve kaval kemikleri) kıvrıldığında avlarını yakalayıp parçalayan bir kıskaca dönüştürür.

Peygamber devesi yalnız canlı böceklerle beslenir. Vücutları uzun ve incedir. Üçgen kafa yapıları vardır. Ergin mantid, genelde 5 ile 13 cm arasındadır. Erkekler dişilerden daha küçüktür.

“Rüyada Peygamber Devesi Görmek” için 2 yanıt

Yas:22, medeni durumum:bekar, ögrenciyim, suanda durumumdan dolayi karamsarlik ve üzüntü icindeyim. Rüyam : dün geceydi. Rüyamda altimda her zaman giydigim grimsi bir esofman vardi sonra bir agacin dalinda 2 tane peygamber devesi böcegi vardi renkleri birinin beyaz digerinin siyah gibiydi. Beyaz olani rûyamda bayan olarak siyah olanida erkek olarak düsünüyorum. Bayan olaninin gözlerinin üstünde beyaz bir kirpik vardi sonra nasil olduysa bayan olan peygamber devesi böcegi dizimdeydi bende onu korktugum için itmeye calisiyordum ama böcek sanki yapismis gibi inatla gitmedi ve hatta hala beyaz kirpikleri vardi ama renki esofmanin rengine döndü hatta erkek olan ona hadi gidelim filan diyordu benimde aklima galiba esofmanin renginden gitmiyor diye geldi bu ruyayi cok merak ettim yorumlarsaniz sevinirim. Ìyi günler.

Ben sevgilimi peygamber devesi olarak gordum, açık yeşildi, pesimden her yere geliyordu ve etrafımız yeşillik içindeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir