Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygamber Efendimiz S.A.V’in Askeri Olmak

Rüyada Peygamber Efendimiz S. A. V’in askeri olmak neye delalet eder?

Merhabalar. Sayın yorumcu, rüyamda Peygamber Efendimiz S. A. V’in askeri olarak gördüm kendimi.
Efendimiz büyük bir gurup askerin komutanı ve bende askerlerinden bir tanesiyim. Yalnız askerliğimiz günümüz askerliği gibi kıyafetlerimiz bugünün durumunda. Efendimizin yüzünü net göremedim maalesef.

Sanıyorumki Ebu Bekir R. A. onun yardımcısı ve bize diyorki efendimiz buyurdu bir kısım askeri şuanda hatırlayamıyorum falan yere sevk ediyor ve emir veriyor diyor, ama o sevk gurubu içinde ben yokum, ben Peygamberimizin askeri olarak kalmaya devam ediyorum. Hatırladığım bukadar
28 Yaşında bekarım askerden 8 ay önce geldim ve iş arıyorum şu aralar sıkıntılı günler yaşıyorum bu yaşadıklarımla ilgili olabilir mi ? Şimdiden Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. 10 Aralık 2009, 10:21

Rüyada Peygamber Efendimizin askeri olmak yorumu

Merhaba. Gördüğünüz rüya çok hayırlıdır ve böyle bir rüya görmek çok az kimseye kısmet olur. Rüyada bir peygamber görmek bilgi, bilgelik gösterir, insanlara rehberlik etme yeteneğinizi ifade eder.
Rüyada peygamberlerden birini görmek sizin bilinmeyeni bilmek arzunuzu, öğrenme hevesinizi ifade eder.

“Rüyada Peygamber Efendimiz S.A.V’in Askeri Olmak” için 5 yanıt

Rüyada Esma ul husna ALLAH ismini görmek
27 Temmuz 2012 cuma sabahı sahurdan sonra sabah namazından sonra yatmıştım. Sabah uyanıp tekrar uyumuştum. Öğlene doğru uyandığımda Esma ul husna ALLAH ismini ve Hz Muhammed ismini gördüm. Ne anlama geliyor bana yorumlayabilir misiniz?. Senel.

Senel merhaba,
Rüyada Allah’ın isimlerini görmek veye duymak her zaman hayırlara işarettir, yaşamınızda korunduğunuzu ve güzel gelişmeleri gösterir. Hz. Peygamberimizin adını görmekte aynı şekildedir.

Merhaba rüyamda peygamber efendimizi çok net gördüm, kocaman bir kapı vardı onunla beraber kapının arkasindaydim, diğer tarafında ise düşmanlar vardı ve Turkiye yi ele geçirmek için kapıyı açmaya çalışıyordu. Ben peygamber efendimize hayranlıkla bakıyordum “maşallah ne kadar güzelmiş” diyorum, sonra birden kapı açıldı düşman saldirinca kolumdan yaralandım, 30 yaşında evliyim, çok büyük sıkıntılar yaşıyorum. Ne demek oluyor yorumlarsaniz sevinirim.

Herkese slm olsun bu rüyayi coktan beri icimde tutuyorum yardiminizi bekliyorum.rüyada haclilarin arasindaydim ve müslümanlara karsi savasiorlardi gördümki hz.ali r.a ve öbür peygamberler ve icimdeki ses o kalabaligin arasinda peygamber efendimizde s.a.v bulunuyor gibiydi ama göremedim haclilarin birisi kilinci cekip hz.aliyele savasiordu bende haclilara diorumki kilinci ver bende sizle savasim diorum ama icimden müslümanim elhamdrülah onlara bizi vurduklari gibi vurmak istiorum sonra hz.ali bana zülfikarini uzati ve bende peygamber lerle savasiorum ve kazanioruz savasi sonra atlara binip sagimda solumda prygamber efendimizle milletimiz yanina gidioruz goca bi orduyla sanaderimki tüm müslümanlar vardi arkamda million kisi bana bunu acikliyabilirmisiniz ne demek ?

Rüyamda küçük bir çocuk siyah giyinmiş önümde dans ediyor yavaşça dizlerinin üstüne oturup başını arkaya doğru eğerek bana bakıp bellindeki kuşağın dan altın sarısı yazılı püsküllü bir davetiye kartı çıkarıyor ilk önce Arapça görünen yazı dikkatlice bakınca Türkçe olarak muhammedin ordusuna katıldı diye yazıyor bunu görünce sevinçten ağlamaya başlıyorum gözlerimden musluk dan akarcasina su akıyor bu rüya neye işarettir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir