Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygamber Efendimiz (sav) Bir Çınar Ağacının Altında Durduğunu Görmek

Rüyada Peygamber Efendimiz (sav) bir çınar ağacının altında durduğunu görmek neye delalet eder?

Şimdiden Allah sizden gani gani razı olsun. Ben Ankara da doğdum ve büyüdüm. Bu yıl üniversite okumak için afyona geldim. 20 yaşına değdim Allah’ın izniyle. 13 yaşımdayken bir rüya gördüm. Peygamber efendimiz (sav) bir çınar ağacının altında duruyor. Yanına gidiyorum, “beni tanıyor musun” diyor O mübarek Peygamberimiz. “Tanımıyorum” diyorum. Sonra bana “Ben senin peygamberinim. Muhammedim ben” diyor. Sonra beni Hasan’la Hüseyin’i taşıdığı o mübarek omuzlarına alıyor, rüya bitiyor. Aradan bir vakit daha geçiyor, kıyametin koptuğunu görüyorum. Her yer sallanıyor. Ağaçlar “Allah Allah” diye bağırıyor. Ve geçen Regaip Kandilinin olduğu gün, Allah bana elinden hiç bir şey gelmeyen acizlerin acizi bana bir rüya daha gösteriyor.

Bir konferanstayım. Konferansa Peygamberimizde katılacak. Her yerde insan var. Sonra O mübarek peygamberimiz yanında bir zatla salona giriyorlar. Benim Nutkum tutuluyor. Tek kelime edemiyorum. Peygamber efendimiz beni görüyor ve şaşırıyor. Diyor ki “Ben İçeriden atımı serbest bırakacağım, atım kimin yanına giderse ve gittiği kişi at ile konuşursa o kişi Muhammed Mehdi dir” Diyor. Salondan çıkıyor Peygamberimiz ve bembeyaz bir at koşarak içeri giriyor. Bütün herkes kaçacak yer arıyor. Ben olduğum yerdeyim, Kımıldayamıyorum ki kımıldamakta gelmiyor ya içimden. Sonra at yanımda duruyor. Bana bir şeyler söylüyor. Ama ben ona hiç bir şey diyemiyorum. Çünkü Peygamberimiz odaya girdiğinden beri Ben onu görmenin heyecanından dolayı ağzımı açamıyorum.

Peygamber efendimiz üzülerek salondan ayrılıyor yanındaki zatla. Ben koşarak arkalarından gidiyorum. Bir odaya giriyor iki Hak dostu. Yanındaki Zat Peygamberimizin yanına oturmuş bende kapıyı açıp içeri giriyorum Ve “üzülmeyin efendimiz, demek ki daha zamanı değilmiş” diyor, Peygamber efendimize yanındaki zat. Ben Peygamberimizin yanına gidiyorum, “Özür dilerim” deyip odadan ayrılıyorum. Sonra kapıyı kapatırken arkama bir bakıyorum, sırtımda bir cübbe var. On metrelerce yerde sürükleniyor ardımdan ve uyanıyorum. Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun.
20 yaşında, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutsuz

Rüyada Peygamber Efendimiz (sav) görmek ve konuşmak tabiri

Gördüğünüz rüya çok az kişiye nasip olan çok değerli bir rüyadır, inanın okurken tüylerim diken diken oldu. Rüyada Peygamber Efendimizi görmek veya rüyada Peygamber Efendimizin sesini duymak hayırlara delalet olup, senin özel biri olduğunu işaret edebilir. Allah yolunu izleyip, onun emirlerine uyduğun sürece korunacağını, işlerinin hep yolunda gideceğini ve çevreni bir ışık gibi aydınlatacağını işaret edebilir.

“Rüyada Peygamber Efendimiz (sav) Bir Çınar Ağacının Altında Durduğunu Görmek” için bir yanıt

rüyayı gören kardeş bize dua et artık allahın izniyle senin duaların kabul olur mübarek insansın galiba deilsende olucaksın demektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir