Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygamber Gölgesi Görmek

Rüyada peygamber gölgesi görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben bir buçuk sene önce kardeşimi askerde kaybettim. Normalde de zor bir hayatım vardı ve hep mücadelesini verdim, yalnız kardeşim öldükten sonra insanlarla hayatla iyice bağım koptu ve çok yoğun olarak dini rüyalar görmeye başladım.

Rüyamda güpegündüz bir arkadaşımla beraber bir kaldırımda oturuyorum, bana “gökyüzüne bak” diyor gökyüzüne bakıyorum. Gökyüzünde peygamberler ve melekler uçuyor, “ne görüyorsun” diye soruyor. Bende arkadaşıma “aslında var olan ama hiç kimsenin görmediği şeyleri, peygamberlerimizi melekleri görüyorum” diyorum. “Onları sadece ben görüyorum, kimseye görünmüyorlar, ben özelim” diyorum. Çünkü peygamberimiz beni güneşten koruyor o benim gölgem diyorum. Rüyamda peygamber efendimizin benim gölgem olduğunu görüyorum, yorumlarsanız çok sevinirim.

Kimden: cennet
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Rüyanızın anahtar kelimeleri: gökyüzü.peygamber.ucmak.

Rüyada peygamber gölgesi görmek neye yorulur?

Kardeşinize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah sizin yardımcınız olsun, durumunuz zor. Sabır, inanç, dua ve çaba ile bundan kurtulacağınızı umuyorum.

Dini konular zor ve tehlikeli konular, çok dikkat etmek gerekmekte. Rüyada melekler, iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin.

Bence rüyanızda size verilen mesaj aydınlığa kavuşmak, rahatlamak, feraha ermek olup, bunun için çaba göstermelisiniz. Güneşten korunmanız, sizin korunan, iyi bir insan olduğunuzu ve bunlara kavuşabileceğini işaret etmekte. Ancak istemeli ve gayret göstermelisiniz.

“Rüyada Peygamber Gölgesi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda hz Muhammed in gölgesini görüyordum ben ona gül ve nergis uzatiyordum oda elini uzatiyordu… Sonra da uyandım ne anlama geliyor bu rüya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir