Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygamber Mucizesi Görmek

Rüyada Peygamber mucizesi görmek neye işaret eder?

Rüyamda bilmediğim bir alanda yürürken insan kalabalığı ile karşılaşıyorum, dikkatimi çekiyor ve kalabalığa yaklaşıyorum. Kalabalık insanların bir cambaza baktığını görüyorum. İp üstünde cambaz. Cambaz ip uzerinde cesitli hareketler yaparken ip uzerinde bir var olup, bir yok oluyor ve insanlara kendisinin peygamber olduğunu ilan ediyor. İnsanlarda cambaza inanıyor. Ben bu duruma hemen mudahale yapmak istiyorum ve insanlara onun peygamber olamayacağını söylüyorum. Son peygamberin Hz Muhammet olduğunu söylesemde inanmıyorlar, bu durumda bende tamam diyorum peygamber benim diyorum. İnsanlar bana “peygamber isen bize bir mucize gösterirsen sana inanırız” diyorlar. O anda çok korkuyorum “tamam” diyorum, “o halde beni takip edin” diyorum.

İnsanlar ile birlikte ben önde onlar arkada yürüyerek olay yerinden uzaklisiyoruz. Surekli yuruyorum bir yandan da “ne yapacagim ben simdi” diye dusunuyorum. Artık çok yoruluyorum, umitsiz şekilde dizlerimin ustune yorgun bir vazieyette diz cokuyorum, çok küçük su birikintisi gibi bir yerde olduğumuzu goruyorum. Yine bitkin, caresiz, umitsiz şekilde dua ediyorum, çünkü insanlar halen benden mucize bekliyor.

Duadan sonra “ey balıklar bana doğru gelin” diyorum, oysa küçük su parcasinda balık ne gezer ki diye dusunurken kucucuk su birikintisinden binlerce yunus balığı ayaga kalkmis vaziyette goruyorum. Çok sasiriyorum, icimde umitler yeseriyor. Ayaga kalkmis binlerce yunus balığı yuzgecleriyle beni adeta alkisliyorlar. Hepsi birden bana yaklasiyor ve ben insanlara “tamam mı inandınız mı şimdi” diyorum ve yine o anda peygamberin ben olmadığımı asıl peygamberin Hz Muhammet olduğunu tekrarlıyorum. Yine yüzümü yunus balıklarına çevirerek onlara fazla karaya yaklaşmamalarını aksi takdirde ölebileceklerini söyleyerek onlara denizde kalmalarını tembihliyorum ve hemen bu rüyadan sonra uyanıveriyorum. bu arada tan ağarmaya başlamıştı.

Bu rüyamı yorumlarsaniz çok sevinirim. . sevgilerimle. yas 39 kadin ogretmen evli, yaklasik sekız yildir cesitli sikintilar içinde mucadele etmekteyim. malesef sikintilar, dertler ara vermiyor.

Rüyada Peygamber mucizesi görmek neye yorulur?

Bu güzel rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız olağan üstü güzel bir rüya olup çok zor olan bir işi başarıyla sonuçlandırıp insanları şaşırtacağına işaret etmektedir.

Rüyada mucize görmek rüyayı gören kişinin hayatında yaptıklarını ve yapmadıklarını gözden geçirip, doğru yolu bulduktan sonra yaşamının aklından dahi geçirmediği güzelliklerle dolacağına delalet eder.

“Rüyada Peygamber Mucizesi Görmek” için 2 yanıt

Rüyanın içinde farklı bir ruya gordum o ruyada biri geldi şu gün peygamber efendimizle goruseceksin ama yaninda kimse olmayacak yoksa gorusemezsin dedi o gun geldi ve yaninda çok kişi vardı peygamber efendimiz geldi ama onu göremedim gorusemedim o yanimdaki kişiler beni bırakmadı sizce neden gorusemedim gorusememem kötü bir anlamami geliyor? 20, Erkek, Evli, Çalışıyor

Rüyada mucizeleri olan bir insan gördüm ve şeytanla savaşıyordu, insanlar tarafından sevgi besleniyordu, hürmet ediliyordu, büyük bir binadan çıkıyordu ve beyaz bir cisim yağmuru yağıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir