Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygambere Gittiğini Görmek

Rüyada Peygambere gitmek ne demektir?

Rüyanda yeşillik bir yerdeyim, adamın biri geliyor ve bana diyor ki: seni peygamberimize götüreceğim, beraber gidiyoruz ve peygamberimizi görüyorum sırtı bana dönük yüzünü göremeden kalktım. Bu rüyanın açıklamasını yapar misiniz.? Rüya ayrıntıları; yeşillik bir yer, peygamberimizi görmek. 25 Ocak 2010, 23:04.

Rüyada Peygambere gittiğini görmek yorumu

Rüyanız son derece kıymetli bir rüyadır ve size çok önemli bir mesaj vermektedir. Kendi iç dünyanızı gözden geçirip, duygu, düşünce ve davranışlarınızı kontrol edip verilen mesajı bulmaya çalışmalısınız. Rüyada bir peygamber görmek bilgi, bilgelik gösterir, insanlara rehberlik etme yeteneğinizi ifade eder. Rüyada peygamberlerden birini görmek sizin bilinmeyeni bilmek arzunuzu, öğrenme hevesinizi ifade eder

“Rüyada Peygambere Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

Bu rüyayı 2011 yılında gördüm. Rüyamda biri erkek biri bayan iki kişinin elini öptüm. ikisinde de beyaz bir elbise vardı ve bu kişinin peygamber efendimiz olduğunu söylediler. yanındaki kişide ya annesi ya da eşiydi. ikisininde gözleri biri mavi diğeri yeşildi bu ne anlama geliyor acaba. Çok net ve güzel bir rüyaydı, yorum için şimdiden teşekkürler. 22, Kadın, flört, üniversite öğrencisi

Rüyalar görüldüğü zamanda değerlidir ve çoğu zaman ileri tarihlerde geçmişte görülen rüyanın anlamı geçerliliğini kaybedebilir. Geçmişte gördüğünüz rüyanın ilahi yönü güçlüye benziyor ve geleceğinizin aydınlık olduğunu temsil ederken aynı zamanda huzur ve mutluluğu bulmak için çevrendeki insanlara dikkat etmek, kötü bakışlardan korunmak gerektiğini (dua, mütevazi olmak, dikkat çekmemek gibi) temsil etmektedir.

Rüyamda arkadasım, ben, birde ninesi oturuyorduk, birden etrafı gül kokusu birde yeşil duman sardı. Sonra birden kendimizi yemyeşil çiçeklerin içinde yani dünyada olmayan bir yere gittik. Sonra orada gezintiye çıktık, ben ve arkadaşım orada oyun oynadık. Sonra gül kokulu yeşil bir elbise giymiş bir adam geldi ama yüzünü görmedik. Arkadasimin ninesi dedi ki “allahım sana şükürler olsun sonunda peygamberimizi gördüm” diye allaha şükrediyodu, ben ve arkadaşım ağlamaya başladık. Sonra peygamberimiz geldi ağlamayın deyip göz yaşlarımızı sildi. Sonra ağlamaya bıraktık ve ona sarıldık, ben uyandığımda hala ağlıyodum. Size zahmet olmazsa ruyamin açiklamasini yaparmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir