Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygamberimizi (sav) Görmek

Rüyada Peygamberimizi görmek neye delalet eder?

Rüyamda Peygamber Efendimiz sav. yastığımın altına kuru bir ekmek bırakıyor ve yatacağım yeri eliyle temizliyor, ellerini görüyorum beyaz, kıyamet kopacakmış, onun için koymuş öyle anlıyorum. Yastığımın altına bakıyorum, bir parça kağıda yazılmış kısa bir dua görüyorum, onu sarıp göğsümde taşıyorum, daha sonra eşimin ayakkabısına idrarımı yapıyorum. Bu enteresan rüya neyi anlatmak istiyor acaba. 23 Ocak 2010, 00:25.

Rüyada Peygamberimizi görmek tabiri

Rüyanız çok değerli bir rüyadır ve kendi içinde çok tutarlı anlamlar taşımaktadır. Ayakkabı sıkıntı demektir. Rüyada işediğini görmek kederden kurtulmaya, seyahat etmeye, hapisten kurtuluş, iyilik etmeye işarettir. Sonuç olarak sıkıntılarınıza son vermek istiyorsunuz ve bunun için yüce bir mesaj verilmiştir.

Rüyada Peygamberimizi (sav) görmek çok az kişiye kısmet olur ve sizin korunmakta olduğunu, iyi ahlaklı düzgün biri olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Peygamberimizi (sav) Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda kalabalık bir evdeydim. Peygamberimiz bembeyaz bir yatağın içinde, beyaz bir elbise ile uyumaya hazırlanıyordu. Yüzünü maalesef bir türlü hatırlamıyorum ama sakalları simsiyah ve genç görünüyordu. Yüzü de oldukça parlaktı. Önce tespih çekti, daha sonra ise ellerini açıp dua etmeye başladı.

O sırada odada biri daha vardı, bir yerde oturmuş peygamberimizin uyumasını bekliyordu. Onun kızlarına kötülük yapacaktı. Peygamberimiz ise oldukça huzurlu görünüyordu. Ben ise sadece orada olan biteni seyrediyordum.

Bu rüya ne anlama geliyor? Neden peygamberimizin yüzünü hatırlamıyorum? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Şükran merhaba, gördüğünüz rüya oldukça hayırlı olup, gerçek yaşamınızda manevi bakımdan oldukça önemli bir gelişim içinde olduğunuzu ve güçlü bir insanlara rehberlik etme yeteneğiniz olduğunu ifade etmektedir. Neden peygamberimizin yüzünü hatırlamıyorum? demişsiniz, içinde bulunduğunuz gelişimi tamamlayabilir ve bilgelik mertebesine erişebilirseniz o zaman hatırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir