Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygamberimizin İsmini Görmek

Rüyada Peygamberimizin ismini görmek neye delalet eder?

Rüyamda hiç tanımadığım ama sanki daha önceden tanışmışcasına sevdiğim bir kişiyle karşılıklı bir odanın içinde konuşurken karşımdaki kişi bana bir şeyler anlatıyor ve sonra “Hz.MUHAMMED MUSTAFA deseydi de onun uğruna ölseydik” demesiyle ben Peygamberimizin ismini duyunca çok içten bir şekilde salavat getiriyorum ve sonra bir türbe gibi bir yere gidiyoruz.

Ben o türbenin yanından iki kez geçiyorum, son kez daha türbenin yanından geçerken önüme köpek çıkıyor, bende korkup geri dönüyorum, bana soruyor o konuştuğum kişi. O kişiyi göremiyorum ama duyabiliyorum, “geçtin mi” diye soruyor bende “evet” diyorum o da bana sonra “ben seni gördüm köpekten korktuğun için oradan geçmedin” diyor ve rüya burada bitiyor
İsim: Adem
Yaşınız : 16
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : düzgün
Anahtar kelime : türbe, salavat getirmek

Rüyada Peygamberimizin ismini görmek neye yorulur?

Rüyada salavat getirmek, salavat getirdiğini görmek, en hayırlı dualardan biri olup, gerçek hayatta sevgi ve güvenin olduğu günlerin müjdesidir. Bu dönemde büyük mutluluklar yaşayacağınızı simgeler. Bakınız rüyada salavat görmek sayfası. Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Rüyada türbeye girmek, türbede olmak, türbede olduğunu görmek, türbede dilek dilemek; kişiliğindeki değişim ve unutulmuş duyguları simgeler. Rüyanızdaki ses ve geçen konuşma ise, korkularınızdan sıyrılıp, feraha ermeniz gerektiğini temsil etmektedir. Lütfen rüyada Peygamber Efendimizin sesini duymak sayfası da inceleyin.

“Rüyada Peygamberimizin İsmini Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda peygamber efendimizin (s.a.v) mezarını ziyarete gideceğim ama gidince bir dua okunuyor diye o duayı kitaplarda ararken uyanıyorum.
35, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor

Koregen selam,
Görmüş olduğun rüya hayırlara işaret olup yaşayacağın bir aydınlanmayı işaret etmekte, ondan sonra iç dünyandaki çalkantıların sona erip, huzur bulacağını temsil etmektedir.

Rüyamda yakın arkadaşla muhabbet ederek dovmelerimi gösteriyorum. Bilegimde peygamberimizin Arapça ismi yazılı , birde ordek dovemesi ama renksiz sanki deriye kazınmış. Sonra at dövmesi var o siyah ve hilal bıyıklı bir at.
Not: hiç dövmem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir