Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Peygamberimizin Mezarını Görmek

Rüyada Peygamberimizin mezarını görmek neye delalet eder?

Öncelikle merhaba, adım Pelin 23 yaşında 24 mayıs dogumluyum. Yakın bir zamanda çok katlı merdivenlerinde ve kendimi gökyüzünde gördüm, alt tarafta Peyramberlerimizin ve iyi insanların mezarları vardı, bana mezarları tanıtıyorlardı, bende onlar için orada dua okudum. Geçenlerde rüyamda karanlıkta bir adam beni korkuttu ve ben çok içten sesli ayetel kürsü okudum.

Dün gece askerleri gördüm, görev yapan askerler ve görev yerinde ve öldürülmüş teröristlerin üzerinde Türk bayraklarıyla gördüm, yerde yatarken ve rüyada onların ölmesine üzüldüm. Aynı rüyayı görürken tekrar taştan büyük merdivenler gördüm. Kim bana yorum yapabilir. Teşekkürler. 18 Mayıs 2012, 21:01

Rüyada Peygamberimizin mezarını görmek neye yorumlanır?

Pelin merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kimi endişeler taşıdığınızı ancak manevi gücünüz, kuvvetli inancınız sayesinde hepsini aşacağınızı temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Peygamberimizin Mezarını Görmek” için bir yanıt

Ben ecem deniz, 13 yaşındayım, bir gün bizim bütün mahalle arkamdan geliyorlardı, hepsinin başı kapalı, hepsinin elinde de kuran-ı kerim vardı, bir yere doğru gidiyorduk ve bir mezarın yanına oturup herkes yasin okuyordu ben bunun anlamını çok merak ediyorum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir