Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Peynir Satmak

Rüyada peynir sattığını görmek ne demek?

Rüyamda peynir satıyordum. Peynir kendi imalatımız imiş. Hafif engelli birisi geldi. Ona peynir çıkarırken peynirin üstünde kendiliğinden oluşmuş Arapca tehlil (la ilahe illallah) yazısını gördüm. Peyniri biraz daha kaldırınca altından canlı beyaz muhabbet kuşu çıktı. Adam kağıt 50 tl verdi, para üstünü vermeye çalışırken biraz karışıyordu ortalık. Vermekte zorlanıyordum 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada peynir satmak yorumu

Rüyada peynir görülmesi hane içinde yaşanacak aydınlığa ve refah içinde geçecek bir yaşama yorulur. Aile üyelerinin sıkıntıdan kurtulmasına ve maddi anlamda rahat ermesine vesile olacak güzel olayların meydana geleceğine delalet eder. Rüyada peynir yapmak çok makbul bir rüya olup rüya sahibinin kendini iyi yetiştirmesiyle çevresi tarafında itibar gören, sevilen, sayılan biri olacağına, etrafındaki kişilere rehberlik edeceğine ve iyi bir maddi güce kavuşup bunu hayır işlerinde kullanacağına rivayet edilir. Peynir satmak erkekler için ticaret yapmak ve çok para kazanmak anlamına gelirken kadınlar için evinde ağız tadı ve berekete rivayet edilir.

Rüyada engelli birini görmek rüya sahibinin bir konu hakkında kendini zayıf gördüğünü ya da bir konuda birine / birilerine muhtaçlık duygusu taşıdığını ifade eder. Tehlil “Bil ki! Allah’tan başka ibadete layık hiçbir ilah yoktur” anlamına gelmektedir. Rüyada tehlil yazısı görmek Allah’a yakın olmak, ona sığınmak, ondan yardım istemek duygularını göstermekte olup bu duyguları yaşadıkça işlerinin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyanızda peynirin altından çıkan muhabbet kuşu aslında hayatta biraz daha aktif olmanız, daha fazla inisiyatif kullanmanız gerektiğini ifade ederken renginin beyaz olması ise bunu yaparsanız hakkınızda hayırlı olacağını temsil etmektedir. Rüyanın devamında geçen para alıp, verme konuların gerçek hayatınızda bir maddi meselenin zihninizi meşgul ettiğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir