Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada peyzaj görmek

Rüyada peyzaj neye delalet eder?

Merhaba, rüyanda oturduğum sitenin bahçesinde peyzaj yapılıyor ve yanımda bir komşumla birlikte işçilerin yaptıkları çalışmayı ve diktikleri çiçekleri seyrediyoruz ve “bu işler bu havada yapılmaz ki, bari kar yağmayan bir gün yapsalar ya” diyoruz. Bu sırada ben ağız dolusu kusmaya başlıyorum, bahçede bir merdivende iki basamak inmeden kusmaya başlıyorum, çiçekler var kustuğum yerde, o kadar çok kusuyorum ki “bunu ben mi kustum” diye kendime şaşırıyorum. Ertesi gün yine bir rüya görüyorum, güya açık alandayım, neredeyim hatırlamıyorum, bir şeyler yiyorum ama yine kusmaya başlıyorum, kiraz tanesi gibi parça parça, beyaz renkte kusmaya başlıyorum, ağzımdan sular akıyor bir yandan da. Hatırladığım bu kadar, yorumlarsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Rüyada peyzaj görmek yorumu

Şerife merhaba, her iki rüyanın ortak özelliği açık alanda geçmeleridir ki bu durum senin gerçek hayatta bir şeylerden sıkılmış olduğuna işaret olabilir.

Rüyada çevre düzenlemek yani peyzaj yapmak veya çevreyi düzenlediğini görmek rüyayı gören kişinin özgürlük, huzur, ve yenilenme duygularında bir ilerleme, artış veya yükselmeye delalet eder, kişinin umutlarının artacağı bir yaşam evresine gireceğine delalet eder.ifade eder. Rüyada çevre düzenlemesi yapıldığını görmeniz güçsüzlük duygusu anlamına gelir. Sizin kontrolünüz dışında gelişen şeylerden bunalmış olduğunuzu simgeler.

Rüyada kusmak ya da kustuğunu görmek genel manada iyiye yorulmaz ve rüyayı gören insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir