Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pide Görmek

Rüyada pide görmek neye delalettir?

Rüyada pide görmekRüyamda her yer karla kaplanmıştı. Balkona çıktım, karşımdaki pideci dükkanında sıcak pideler pişiriyordu, pidelerin buharları görünüyordu.

Bu sırada aşağı doğru koşan insanları kovalayan 2 tane beyaz ayı gördüm, yukarıdaki insanlar ayılara gülüyordu, ayılar geri döndü, onlara saldırdı, onlarda yanlarındaki fırına ve pideciye sığındı, yaralanan olmadı.

Rüyada pide görmek yorumu

Rüyada pide görmek iyi bir işe başlamak ve para kazanmak olarak yorumlanır. Özellikle ramazan pidesi görmek çok makbuldür. Rüyada pideci görmek iş ve ticaret hayatında başarı, kazanç dolu bir dönemi işaret eder.

Rüyada ayı saldırısı, ayı kovalaması, ayıdan kaçmak, Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir başka rüya çözümlemesi ise rüyada ayı görmenin farklı açıklamasını yapar; Rüyada beyaz ayı görmek güçlü birinin yardımını göreceğinizi belirtir.

Pide rüya tabiri konusunda ilave bilgi:

Rüyasında pide yemek, pide yediğini görmek kazancınızda artış, evinizde bereket işaretidir. Pide almak, aldığını görmek maddi anlamda ailenizi oldukça rahatlatacak bir müjdeli almaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pide Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kavgalı olduğumuz bir aile varmış, bende o ailenin babasına tokat atmışım, sonra beni evlerinde tutmaya başlamışlar, halaları benim kaçmamı sağlayıp kapıyı açık bırakmış ama ben bahçedeki güvenlik önlemlerinden dolayı kaçamamışım, anneler mevlüt olduğu için o eve gelmişler ve beni kaçırmışlar, kalabalıkta sonra ben kuzenim annem giderken eski sevgilimi elinde iki tane pideyle karşıdan karsiya geçiyormuş, pideler çok ince diye söylenmiş, o sırada bende annemlere evde olanları anlatıyordum bizi dinledi bir yandan da pide yedi. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci

Yüzücü selam,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında huzuru bulmak için yaşadığın iç hesaplaşmayı bitirip, yaşadığın pişmanlıklara ve iç kaosa son verecek bazı çözümler bulman gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir