Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Piercing Görmek

Rüyada piercing ne demek?

Rüyamda dağ gibi bir yerdeyim ve burnumdaki  piercing düşmüş, toprakta onu arıyorum. Bu sırada yerde bir sürü hepsi de farklı çeşit papatyalar gördüm ve aklıma kocam gelip çok sevindim. Kocamın beni bıraktığını sanarken birden arabayla geldi inip koşarak bana sarıldı ve o sırada hamileydim.
Bu arada bekarım ve 17 yaşındayım, şimdiye kadar hiç piercing  yaptırmadım, hayatımda da kimse yok, nasıl yorumlarsınız?

Rüyada piercing görmek yorumu

Semahat selam, göndermiş olduğun rüya çok ilginç ve rüyadaki unsurların hiç birine hayatta sahip değilsin. Yani; piercing yaptırmadın ama düştüğünü ve onu aradığını görüyorsun, aklına kocan geliyor ve seviniyorsun halbuki evli değilsin, hamile olduğunu görmüşsün ama böyle bir şey yok. Bunlar senin aşırı gelişmiş bir hayal dünyasına sahip olduğunu simgeler. Hayal kurmak gerçek yaşamını olumsuz etkilemediği sürece iyidir ama her şeyde olduğu gibi fazlası zarardır.

Rüyada piercing görmek veya yaptırmak rüyayı görenin içinde bulunduğu ruh hali ilgili mesajlar verir. Dilinde veya dudağında piercing görmek bazı incitici ve yaralayıcı kelime kullandığını ve bu söylediklerinden pişmanlık duyduğunuzu ifade eder. Burunda piercing görmek kişinin gerçek hayatında bazı tehlikeler hissettiğini ancak bu tehlikenin adını koyamadığını temsil eder. Rüyada kaşında piercing kişinin daha fazla dikkat çekme, beğenilme arzuları taşıdığını simgeler. Göbekte piercing rüya sahibinin annesi ile derin ve güçlü bağa sahip olduğunu gösterir.

Rüyada dağda olmak genelde hayra işaret eder ve gerçek hayatta yükselmeye, ilerlemeye, mevki ya da kazancında artışa rivayet edilir. Dağda burnundaki piercing düşmesi çevrende hissettiğin tehlikesini gereksiz bir his olduğunu fark edeceğini, boşu boşuna endişelenmeyi bırakacağını gösterirken dağda gördüğünüz papatyalar ise rahatlık, huzur, gevşeme, stresten uzaklaşmayı haber verir. Papatyalar aynı zamanda iyi, yardım seven bir insan, kimseyi kırmayan iyi bir arkadaş olarak tabir edilir.

Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için rüyada geçen kocanı görmek ve hamile olduğunu görmek sayfalarını incelemeni rica edeceğim. Anlaşılmayan bir konu olursa buraya yazabilirsin.

“Rüyada Piercing Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda Ali adinda bir erkek tanidigi bir kadina sarilarak kadinin ensesinde olan piercingi cekiyordu ve ona küfür ediyordu.

Rüyada birinin küfür ettiğini görmek, çevrenizde ciddi iç korkuları olduğu halde buna rağmen güçlü görünmek için çaba sarf eden biri olduğunu, belki de bu kişiyi örnek almanız gerektiğini temsil eder. Bakınız küfür rüya tabiri sayfası. Öte yandan Ali isminin ve piercing konusunun sizin için bir anlamı var mı araştırmalısınız.

Rüyamda annemle beraber dövme yaptırmaya gitmiştik ve annem normalde böyle şeylere asla izin vermez sonra da ben dövmenin günah olduğunu düşünüp onun yerine piercing yaptırmaya karar verdim ama yaptırdığım anı görmedim

Rüyamda çenemle dudağım arasında ki boşluğa (adını unuttum) piercing yaptırıyordum ve her saniyesine kadar görüyordum. Yaptırdığım yerdeki acıyı rüyada hissettim ve ayrıca uyandıktan bir süre sonra o bölgede sanki gerçekten bir piercing yaptırmışcasına ağrı vardı.

Rüyamda kulağıma piercing taktırıyordum ve hiç acımıyordu normal hayatımda piercingleri sevmem ama rüyada çok sevmiştim. bu ne demek oluyor?

Ruyada yuzumde 3 tane pierching vardı
biri dudagimda biri sol elmacık kemiğimde biride kulakta Yani tragusta ve tanimadigimm bir kisi daha vardı sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir