Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Pijama Görmek

Rüyada pijama görmek neye işaret eder?

Merhaba,erkek arkadaşımla son sıralar aramızda kimi problemler var ve dün yine sıkıntılı bir şekilde uyudum. Rüyamda bir odada erkek arkadaşımla beraberdim ve kapıyı açıp diğer odaya geçtiğimde ölmüş olan annemi gördüm, annem altındaki pijama dizlerine kadar inik şekilde idi, pijamasını toparlıyor gibi durup, balkonda bir şey gösterirken bana gülümsüyordu ve benim çıktığım odadan erkek arkadaşımın gelmesi onu utandırdı ve üstünü başını toparlamaya çalıştı. Arkamı döndüm ve kapının oradan sinsice çıkmış erkek arkadaşımı gördüm.

Bir başka detay ise aynaya bakıyorum ve saçlarım kırmızı, bundan 6-7 sene önce kırmızıydı rengi. Aynı renk yapmışım ve boyu uzun, şu an saçım kulaklarımda çünkü. Ve önünden sağ tarafımdan bir parça saçım kopmuş ve altı açılmış, sanki orayı yanlışlıkla jiletle almışsın gibi açılmış saçım, üstteki saçlarımla kapatmaya çalışıyorum erkek arkadaşım içeride çünkü ve bunu görmesini istemiyorum. Bu şekildeydi rüyam, yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler. jully, 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor, endişeli, mutsuz.

Rüyada pijama görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pijama görmekRüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Rüyada onunla bir arada olmanız, beraber olma arzusunun işaretidir. Rahmetli annenizi görmeniz hakkında çok detaylı bilgiyi rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasında inceleyiniz.

Rüyada pijama görmek günlük hayatınızda sebebini bilmediğiniz bir yorgunluk veya bıkkınlık içinde olduğunuzu işaret eder. Rahmetli anneniz ile bağınız o kadar güçlü ki o rüyalarınıza girip, reel hayatınızdaki yorgunluk ya da bıkkınlığın sebebini tespit edip, onları çözmezseniz zor durumlara düşebileceğini anlatmak istiyor.

Rüyada pijama giymek veya pijama giydiğini görmek kötü bir haber alacağına ancak bunun hiç de düşündüğü gibi kötü olmadığını anlayacağına işaret eder. Pijama almak veya satın almak için pijama bakmak kişinin gerçek hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğini gösterir, evde huzur yaşamak istediğini anlatır.

Rüyanızda saçınızı olduğundan uzun görmeniz önemli bir haber alacağınızı gösterirken renginin kırmızı olması bu haber karşısında dikkatli olmanız gerektiğini uyaran bir anlam taşımaktadır. Bu haberi aldıktan sonra bir karar verme durumu yaşayabilirsiniz.

Rüyanın devamında olanlar ise gereksiz yere dış görünüşünüzün hakkında endişeler taşıdığınızı temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pijama Görmek” için 4 yanıt

Bu kadar isinize ozen gostererek ve detayli bir sekilde yorumlamanizi beklemiyordum acikcasi, nasil tesekkur etsem azdir.
Tesekkur ediyorum.

Merhabalar. Ruyamda yemyeşil ağaçlarla dolu bir bahçedeyim etrafı duvarlarla örülü. Hava ne karanlık ne aydınlık. Ağacın birinde pembe bir pijama altı asılı ona doğru giderken bir ses bana “senin nasibin bitti, ömrün şu karşı duvara geldiğinde bitecek””diyor. Bende kafamı sallıyorum tamam der gibi. Nedense o pembe pijamaya ulaşmaya çalıştım alamadım. Bahçenin duvarları benim ömrümün biteceği yermiş ve o duvara yaklaşmışım bayağı. Uyandığımda çok tedirgin oldum, korktum açıkcası bu ruyadan. Ruh halim:normal. Yorumlarınız için teşekkürler. 29, Kadın, bekar, tekniker

Yeniay selam, rüyanız kendi içerisinde oldukça güçlü ögeler içermekte ve önemli mesajlar vermektedir. Buna göre görmüş olduğun rüya aslında gerçek hayatta sana huzur verecek, mutlu edecek bazı fırsat ve imkanların karşında durduğunu ancak bir ( veya bir kaç) sebeple kendini kötümser bir ruh hali içinde bulduğunu, yaşama sevincinin azalmış olduğunu ve kendini karşında zorlukları aşma konusunda yorgun veya yetersiz hissettiğini göstermektedir. Lütfen olumlu düşünün, Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin ve her şeyin iyiye gideceğine inanın, bunların gerçekleştiğini göreceksiniz.

Ruyamda dag eteklerine yigilmis cok sayida pijama vardi kendime iclerinden birini secmem gerekiyordu cok aradim ve baktim bulamiyordum. En sonunda suremin bittigi soylendi esim beni yiginlarin arasindan aldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir