Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Piknik Görmek

Rüyada piknik görmek ne demektir?

Rüyada piknik yapan insanlar görmekMerhaba, rüyamda arkadaşlarla birlikte piknikte idik, 2 grup arkadaşım vardı, birisi okul arkadaşlarımın grubuydu, diğeri de iş arkadaşlarımın grubuydu. Piknik kalabalıktı.Ben iş arkadaşlarımla birlikte piknikte eğleniyordum, okul arkadaşlarım beni gördü, çağırdı gittim yanlarına, oturduk konuşuyorduk sonra baktım ki eski sevgilim, arkadaşımın yanına gitmiş yalvarıyor “beni barıştır” diye, sonra uyandım.

Rüyamın anlamını çok merak ediyorum, acaba olumlu bir şey midir ? Zehra

Rüyada piknik görmek yorumu

Zehra merhaba. Rüyada piknik görmek, piknik yapan birilerini görmek, yaşamınızın sosyal yönünde baz değişiklikler yapmak, daha girişken olmak gerektiğini ifade eder.

Rüyada piknik yapmak, piknik yaptığını görmek, rüyada pikniğe gitmek sizin hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunuzu ifade eder.

Rüyada piknik yeri görmek, piknik alanı görülmesi, gerçek hayatınız hakkında bilgi verir ve reel yaşamda her zaman beklenmeyen sorunlara karşı hazırlıklı olmak ve bu sorunları çözmek için olaylara objektif yaklaşmak, sorumluluk sahibi olmak ve zamanı iyi değerlendirmek gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Piknik Görmek” için bir yanıt

Rüyamda arkadaslarla bırlıkte pıknıkteydık, 2 grup arkadasım vardı, bırısı okul arkadalarımın gurubuydu dığerıde ıs arkadalarımın grubuydu, pıknık kalabalıktı. Ben iş arkadaslarmla bırlıkte piknıkte eglenıyordum, okul arkadaslarım benı gordu, cagırdı gittım yanlarına, oturduk konusuyorduk sonra baktım kı eskı sevgilımın arkadasımın yanına gtmış yalvarıyor “benı barıstır” dıy,e sonra uyandm ruyamı cok merak edıyorum acaba olumlu bır seymıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir