Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Piknik Sepeti Görmek

Rüyada piknik sepeti görmek nedir?

Merhaba, arkadaşım beni çok üzgün görmüştü, sevgilimle kavga ettiğimiz için, beni düşünerek bu rüyayı görüyor, Arkadaşla pikniğe gidiyoruz. o tavuk kebabı hazırlıyor. Piknik sepetine bir bakıyor ki yeşillik almayı unutmuşuz, yaşlıca bir adam gelerek yeşillik (maydanoz, nane, tere vb.) bırakıyor masamıza, “bunları bu kızımıza (bana) yedir” diyor.

Arkadaşımda “hayır ben size güvenmiyorum, siz kimsiniz ki ben bunları arkadaşıma yedireyim” diyor. Adam da “bana güven kızım, bana güven” diyor ve ben bu yeşilliklerin hepsini ben ve oğlum adına almak istiyorum lütfen bunlar bizim olsun demişim ve tüm yeşillikleri almışım.

Bu rüyadan sonra sevgilimle ayrıldık. Acaba tekrar birleşme umudumuz var midir? yeşilliklere istinaden. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada piknik sepeti görmek yorumu

Arkadaşınızın rüyası onun hayatta sadelikten hoşlanan, neşeli ve huzurlu ev hayatını tercih eden yapıda bir insan olduğunu ifade etmekte, stres ve riskten hoşlanmadığını göstermektedir.

Rüyada piknik sepeti görmek bir fırsatı değerlendirmek için öğrenmek ve fikir ve görüşlerini paylaşmak gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada piknik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Piknik Sepeti Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, Ben rüyamda ailem ve eşim ile piknik yapar bir havada bir nehir kenarında elimdeki oltayı nehire sallarken birden nehirden sel akmaya başladı. Su bulandı ve şiddetli akmaya başladı. Ben oltayı gene de attım ve olta çok uzak bir mesafeye gitti. Ardından olta balık vurmuşcasına sallanmaya başladı ve uzun bir uğraş sonunda oltayı çekebildim. Oltada balık ve paralar takılıydı. Hepimiz çok şaşırdık.
Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Kolay gelsin, 32, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Panome selam,
Rüyanız inanılmaz güzellikte anlam taşımaktadır ve yaklaşan bir tehlikeli durumu avantaja çevirip, bu durumda karlı çıkacağınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir