Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pil Görmek

Rüyada pil görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir sürü pil gördüm ve yerlerde iki ucu iletkenle bağlı led lambalar gördüm, bende pillerden birini alıp led lambaları teker teker deneyip aydınlığını kontrol ediyordum ve sarı renkte yanıyorlardı.

Yanıma alıyordum ve en iyisini buldum, karanlık bir mağaranın içine girip en gizemli yerlerine ulaşmak istedim ve rüyamda birisini de yanıma aldım ona da pil ve lamba buldum, yola çıktık bu arada yanıma birkaç pilde aldım. Yanımda benimle gelen dalgalı saçları olan bir genç bir kızdı. Karanlık mağarada ilerledikten sonra yerde bir led daha gördüm, sonra uyandım. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Takma isim :maviyimmavi
Yaşınız :29
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Memur
Ruh haliniz :düşünceli

Rüyada pil görmek nasıl yorumlanır?

Dikkat ederseniz rüyanın unsurları pil, led lambalar, mağaraya girmek ve bir genç kız görmek olmakla birlikte ana tema pilleri görmenizdir, diğerleri senaryoyu zenginleştirici faktörlerdir.

Rüyada pil görmek aşık olacaksınız fakat mutlu olamayacaksınız, kısa süreli bir ilişki yaşayacağınıza işaret eder. Alternatif olarak yaşam enerjisini simgeler. Eğer pil bitik ise, bozuk pil o zaman sizin duygusal heyecan bitmiştir veya düşük duygu olduğunu gösterir. Burada anılan tüm pil çeşitleridir kalem pil, orta pil, büyük pil, saat pili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir