Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pilav Görmek

Rüyada pilav görmek neye işaret eder?

Rüyada pilav görmekArkadaşım rüyasında benim iş yerine pilav getirip dağıttığımı görmüş. Çok merak ediyorum yorumunu, eğer yanıtlarsanız çok sevinirim. İyi akşamlar. Aynı gece annem, ben ve arkadaşım bir rüya gördük. Ben annemin hamile olduğunu ve bir kız çocuğu olacağını isminin Cansu olduğunu gördüm. Annem de kendisinin bir erkek çocuk sahibi olduğunu ve onu sünnet ettirdiklerini görmüş.

Rüyada pilav görmek neye yorulur?

Rüyada pilav görmek rüyayı gören kişi hakkında oldukça sevindirici bir anlam taşır ve o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır. Rüyada pilav yemek zenginlik ve mutluluk olarak yorumlanır, pilav yediğini görmek bu zenginliğin ve mutluluğun uzun süreceğinin işaretidir. Ağzından pilav çıkarmak reel hayatta kontrolü kaybetmek, ya fiziksel ya da duygusal kimi kaygıların olması anlamına gelmektedir. Nohutlu pilav görmek güzel bir haber alarak uzun zamandır çözülememiş bir sorunu halledeceğini simgeler.

Pilavın içinde kıl veya bir başka yabancı şey görmek, gerçek yaşamınızda adeta midenizi bulandıran bir olaya yaşadığınızı ya da şahit olduğunuzu ve bunun üzerinizdeki olumsuz etkisinden kurtulmakta zorluk çektiğinizi simgeler.

“Rüyada Pilav Görmek” için 5 yanıt

Rüyada düğün pilavı görmek
Rüyamda bizim evin mutfağındaydım, birileri içeri girdi düğün hazırlığı yapıyorlarmış ama hazırlıklarını ben ve ailem dışındakilerden gizliyorlarmış, sonra başka düğünde varmış annem düğün pilavını beyaz tabaklara koymaya başladı altta beyaz pişmiş pirinç üstünde de tavuk vardı, klasik düğün pilavıydı, tavuklu pilav yapan düğün sahibine dedim sanırım veya başka birine “aa onlar da düğün yapıyorlar” gibisinden bir şey dedim, annem beni susturmaya çalıştı, şimdiden teşekkür ederim.
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, huzurlu.

Salo selam,
Görmüş olduğun rüya iki önemli mesaj verebilir. Birincisi bereketli, sağlıklı bir yaşam dönemine girdiğini simgelerken ikinci mesaj ise değer verdiğin birinini hayırlı evlilik g-haberini temsil edebilir.

Rüyada pilav yediğini görmek
Selam, tabir için şimdiden teşekkür ederim. Ben 52 yaşındayım, evli ve 2 çocuk babasıyım. Rüyamda gençliğimde aşık olduğum fakat benim fakirliğimden dolayı evlenemediğim biri vardı ve o hayatımda aşık olduğum tek kişiydi ve hala da öyle. Neyse herkes başkasıyla evlendi ve kendi yoluna gitti. Ben dün rüyamda onunla evleniyormuşun ve düğün günü onda gelinlik bende damatlık fakat ben bir tencere pirinç pilavı koymuşlar önüme, ben onu sonuna kadar kaşık kaşık yiyorum. Bu kadar, tabirini yazarsanız memnun olurum kolay gelsin ve iyi günler dilerim.

Yıllar önceki eski sevgiliniz ile evlendiğinizi görmeniz aslında sizin geçmişteki bazı hatalardan ders almadığınızı gösterir, bakınız eski sevgiliyi görmek sayfası. Buna karşılık rüyada pilav yediğini görmek çok iyidir ve zenginlik ve mutluluk olarak yorumlanır, bu zenginliğin ve mutluluğun uzun süreceğinin işaretidir.

Rüyada Arılı pilav görmek
Garip bı ruyaydi rüyamda bı evin bu köşesinde arı yuvası vardı ama arılar insan eli kadar büyük zararsiz .. ev sahibi durumdan rahatsız değil pilav pişirmis içine faydalı diye arı da koymuş sofrada bende bile bile iki üç kaşık arı kısmı denk gelmeyecek şekilde yedim
Lütfen cevabınızı yazın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir