Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Piliç Görmek

Rüyada piliç görmek neye çıkar?

Ben 21 yaşında, bekar, öğrenci bir kızım, şu anda yalnızım ve meraklı bir tabiatım var. Geçen gece çok ilginç bir rüya gördüm, anlamını yazarsanız sevinirim. Rüyamda iki bebek sahibi olmuşum ama babaları yok, yani babasız doğurmuşum. Bebeklerin her ikisinin de yanlarında birer piliç ve birer yumurta var. Ben ikisinin de yanındaki yumurtaları kırıyorum ve birinden aynı yanında durduğu bebek gibi mavi gözlü civciv, diğerinden ise kahverengi gözlü civciv çıkıyor. Ben mavi gözlü civcive bayılıyorum.  Her piliç civcivlerden birini yanına alıyor ve onlara yem bulmayı öğretiyor, evde ekmek kırıntılarını yiyorlar. Neden böyle bir rüya gördüm bilmiyorum ama çok güzeldi.

Rüyada piliç görmek nasıl yorumlanır?

Zehra merhaba, gördüğün rüya gerçekten çok enteresan.

Rüyadaki babası belli olmayan 2 bebek aslında senin gerçek hayatında 2 önemli konuda değişiklik yapmayı düşündüğünü belki de iki yeni bir fikre ya da 2 ayrı projeye imza atmayı düşündüğünü ancak bunlara nereden ve nasıl başlamak gerektiğine karar veremediğini temsil etmektedir. Bu konuda rüyada bebek görmek sayfası ilgini çekebilir.

Rüyada yumurta görmek iyidir, bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir, yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir, ayrıca evliliği de işaret eder.

Rüyada piliç görmek rüyayı gören kişinin içinde olduğu kötü ve zor durumun sona ermesine sebep olacak bir haber alacağına delalet eder. Rüyada piliçlere yem atmak aksi giden bir durumun kısa bir süre daha devam ettikten sonra iyiye döneceğini haber verir. Bu konuda rüyada tavuk görmek sayfası ilgini çekebilir.

Rüyada civciv görmek bekar kişiler için kuvvetli evlilik arzusunu gösterir, erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işaret ederken evliler için çocuk sahibi olmak arzusunu yansıtır. Yumurtadan civciv çıkması çok hayırlı bir rüyadır ve yaşamınızda bolluk, bereket, zenginlik, refah olan yeni bir dönemin başladığını temsil eder. Civcivlerden birinin mavi gözlü olması hayatında her şey iyiye giderken vereceğin bu iki karardan birinin bazı tehlikeler içerdiğini ve bu konuda daha dikkatli olmak gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü mavi göz bir tehlike uyarısıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir