Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Pilot Görmek

Rüyada pilot görmek neye çıkar?

Merhaba, 20 yasindayim ilk defa boyle bir sey yasadim. Aslında rüyamda rüya görüyordum, gördüğüm rüyada bir pilot ellerimi tutup ağzımı kapatıyordu ve uzerime inanilmaz bir agirlik yuklemisti. Sonra icimden felak ve nasr suresini okumaya basladim bir sure sonra uzerimden kalkti kalkar kalkmaz karsimda annemi gordum ve bayildim, anneme ne oldugunu sordum bana butun gucumle bagirdigimi soyledi, korkudan yatamiyordum.

Rüya cok gercekciydi sonra bir daha uyandim ve ruyamda ruya gorurken karabasan geldigini anladim ama bu beni rahatlatmadı cunku bayağı etkisinde kaldim. Acaba gercek anlamda bir karabasan midir bu ve niye gelir?

Rüyada pilot görmek yorumu

Rüyada pilot görmek bu rüya sizin kendinden emin, kararları isabetli, başarılı bir insan olduğunuzu ve hayatta tam denetimi hedefleyen yapıda olduğunuzu ifade eder.

İlginç bir şekilde rüyadaki pilotun ağzını kapatması aslında içindeki iyi ve kötünün çarpışmasını yada kendine güvenen ve korkan yönlerin mücadelesini temsil etmekte, hayatta her zaman iyiye de kötüye de hazırlıklı olmak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada pilot görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada pilot olmak, pilot olduğunu, pilotluk yaptığını görmek kendine güven, hırs ve başarıyı temsil eder.

“Rüyada Pilot Görmek” için bir yanıt

Rüyamda uçakla gidiyorum, bir ara pilot bize uzakları işaret ediyor, gökyüzünde iki tane dolunay var birisi tam tepede diğeri ise yükselmek üzere. Tam tepede olanın ortasında küçük bir değil var. Nokta kadar. Etrafındakiler koşup bilmediğim dilde bir şeyler anlatıyor. Zaman içerisinde yükselmekte olan dolunay içinde değişik şekiller oluşmaya başlıyor, tam tepedekinin içinde ise bir cenin gözüküyor. Sonra ikisi de parçalanıp, tam gökyüzünde çarpışıyorlar. Bekarım 20 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir