Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pilotlar Görmek

Rüyada pilotlar neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda kendimi pilot subaylar yerleşkesinin bahçesinde, onların arasına girerken görüyorum. Bu arada bahçedeki pistte inen yahut kalkış yapan küçüklü büyüklü uçaklar var. Pilot subaylar bayanlı ve erkekli karışıklar.Ortamda sürekli hareket var.Yanlarına gidiyorum.Bu arada merdivenlerin üzerinden bir subay aşağıya doğru sesleniyor;

– Anıtkabire gidecekler hazırlansın!
Bende Anıtkabir’e gidecek pilot subayların yanına gidiyorum. Yukarıdaki asker bana sesleniyor.
– Sen gelemezsin.
Meğer ben üniformalı pilot subay olmadığımdan onlarla gidemezmişim.
Cevap veriyorum.
-Hayır bende geleceğim! Beni hiçbir şekilde kimse vazgeçiremez! Anıtkabir’e bende geleceğim! dediğimi hatırlıyorum.

Sonra anneme evimizin anahtarlarını uzatıyorum. Ona benim evime gitmesini, beni orada beklemesini, benim akşama geleceğimi söylüyorum. Sonra eşime dönüyorum. “Annemi yolun karşı tarafına sen geçir ve onu minibüse bindirdikten sonra gelirsin” diyorum. Hatırladığım kadarı ile rüyam bu kadardı.

Yaşınız :32
Cinsiyetiniz :Kadın
Medeni durum :Evli
Mesleğiniz :Muhasebeci
Ruh haliniz :Yorgun,isteksiz

Rüyada pilotlar görmek tabiri

Rüyada kendinizi askeri yerleşkede görmeniz eski bir dosttan haber alacağınıza işaret ederken yerleşkede gördüğünüz kadınlı erkekli, üniformalı pilot subaylar okul veya iş hayatınızda yeni başarılar kazanacağınıza delalet etmektedir. Rüyanızda Anıtkabir’i ziyaret etmek konusu ilginç ve orada geçen olaylar ve konuşmalar ulu önderimiz Atatürk’e olan özleminizi, onu çok özlediğinizi göstermektedir.

Rüyanın sonunda geçen anneyi görmek sahip olduğunuz öz değer ve öz benliğinin farkında olduğunuzu ve annenizden aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğinizi temsil eder. Annenizi mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görürseniz bu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır. Ona anahtar vermeniz yakında kavuşacağınız kimi güzel şeyleri anneniz ile paylaşmak arzunuzu simgelemektedir. Yani güzel gelişmeler olacağına inanıyorsunuz şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anahtar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pilotlar Görmek” için bir yanıt

Öncelikle Merhabalar. Ben bundan 6 ay öncesine dayanan bir rüyamın yorumunu sizden öğrenmek istiyorum. Gecenin ıssız bir saatinde Anıtkabir de nöbet tutarken düşman tarafından baskın yapılıyordu, ben hedefi görmeden karşıya doğru atış yapıyordum, atış yaptığım halde düşman üzerime doğru geliyordu. Daha sonra bulunduğum kulübeden aşağı inince düşman karşımda beliriyor ve ben onu vurmaya çalıştığım sırada beni vücudumun 3 yerinden vurmuştu, ardından yere düştükten sonra tekrar 2 el ateş etmişti ve vücudumdan kan geldiğini görmüştüm, kan geldiğini gördüğüm halde kurşun yaralarının acısını hissetmiyordum ve o halde ağzımdan biraz kan geldikten sonra gözlerim kapandı. Ertesi günün sabahı bulanık yağmurlu bir havanın olduğu bir günde ailem ve birçok devlet adamının içinde tabutumun gittiğini görüyorum, üzerimdeki üniforma kan içinde ve yırtıktı, aralarına gittim yürüdüm ama kimse beni görmediği için farkında olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir