Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Pınar Görmek

Rüyada pınar görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir sabah hava aydınlanmak üzereydi, motosikletle yola çıktım, köyden gitme kararı almışım, gidiyordum. Motoru bayağı hızlı sürmeye başladım, saatlerce yol gittim, sonra motor gitgide yavaşladı ve durdu, yolun ortasında kaldım. Benzinin bittiğini düşünerek benzin deposuna baktım benzin azalmıştı ama tam bitmiş değildi. Motoru çalıştırmak için uğraştım çalışmadı. Saatlerdir güneş altında motor kullanmaktan yorulmuş ve susamıştım fakat yanımda yiyecek ve içecek yoktu. Etrafa baktım, gözüm görebildiği hiç bir şey ya da yer yoktu.

Derken babamı arayıp beni buradan almasını söylemeliyim diye aklıma bir fikir geldi, babamı aradım, durumu anlattım, babam telefonda”oğlum hemen yakınında bir pınar olması lazım, su pınarı, sen oradan su iç ben seni almaya geliyorum” dedi. Kafamı bir çevirdim ki gerçekten 3 5 metre ilerimde bir pınar vardı, ben nasıl oldu da bunu görmedim diye söylendim. Pınarın suyu azdı ama çok lezzetliydi. Sonrasını hatırlamıyorum, yorumunuzu bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada pınar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pınar görmek, su kaynağı, suyu berrak bir pınar saygın ve eli açık biri ile dost olmaya işaret eder. Kurak bir yerde suyu bol bir pınar görmek orada bolluk ve bereket olacağına işarettir. Pınarda el ve ayaklarını yıkamak sıkıntılardan kurtulmaya müjde verir. Kurumuş bir pınar görmek büyük, önemli ve hayırsever bir kişinin vefatına işarettir.

“Rüyada Pınar Görmek” için 3 yanıt

Annem ruyasinda benden su istemis bende bahcemizin asagisina inip bir pınar gibi akan cesme gibi bir yerden bir cam sise dolusu tertemiz su dolduruyormusum. Anneme goturmusum annemde doya doya içmiş. Bana da bir suru dualar okumuş. Sizce anlami nedir?

Meryem merhaba, rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz. Böylece zorunlu olarak hakkınızda bilgi vermiş olacaksınız. Örneğin bu rüya için yaşınız ve annenizin hayatta olu olmaması çok önemli. Bu bilgiler olmazsa sadece genel bilgiler verilebilir.
Rüyada su vermek, birine su verdiğini görmek tanıdığınız, yakınınız olan birinin size gereksinimi olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret eder. Annenize su vermeniz ise annenizin bir konuda sizin desteğinize ihtiyacı duyduğunu, ona destek olarak onun dualarını alacağınızı ve işlerinin yolunda gideceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir