Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pirinç Ayıklamak

Rüyada pirinç ayıklamak neye işaret eder?

Merhaba. Geçen gün Sabah namazını kıldıktan sonra gördüğüm rüyanın anlamını çok merak ettim o yüzden yazıyorum bunun gibi çok fazla ilginç rüyalar görüyorum. Namazı kıldıktan sonra tekrar yattım, ve rüyamda Kayın validemin evinde eltimin bana tepsi vermesi ve bu tepsinin içinde pirinci ayıklamamı istemesi bende bu pirinçleri ayıklıyorum tek tek. Daha sonra Anneannemin yayla evinde mutfaktayım ve içeriden bebek sesi geliyor, ne oluyor diye bakmaya gittiğimde de bebeğin yatmış olduğu puset sallanıyordu “allah” diye gidip açtığımda tanımadığım bilmediğim bir bebek hırlıyor, ne gariptir ki gözlerindeki beyaz yer bile simsiyahtı ve çocuğu puseti ile alıp çardağa çıkartıyorum,.

Pusetindeki örtüyü kaldırıp gösteriyorum ‘bebeğin gözlerine bakın’ diye içimden bir ses şeytan diyor ve ben felak nas ve ihlas suresini okuyorum, her okuduğumda çocuk kendinden geçiyordu, Diğer sureleri okudum biliyorum ama Felak suresini o kadar net hatırlıyorum ki hala oradaymışım gibi okuyorum. Bu rüyamın yorumunu çok merak ediyorum yaparsanız çok memnun olurum. Memnune, 33, Kadın, Evli, Çalışıyor, dengesiz.

Rüyada pirinç ayıkladığını görmek yorumu

Rüyada pirinç ayıklamak malınıza, mülkünüze ya da aile mutluluğunuza yönelik kötü bakış ve kem gözlerden uzak durmaya, onlardan zarar görmemeye işaret eder. Hayırlı bir rüyadır.
Rüyanın devamında içinde şeytan girmiş bebek görmeniz, bebek sesi duymak ise umutlarınızın sönmemesi için çevrenizde manevi sıkıntıları olan, inancı zayıf birinden uzak durmak gerektiğini, bu kişiden zarar görebileceğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada şeytan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pirinç Ayıklamak” için 4 yanıt

Rüyamda tuvaletin her tarafı pislikti (boktu) ve pirinç kusuyordum, sonrada tuvaleti yıkadım, temizledim. Bu neye işarettir.

Leyla merhaba,
Rüyada tuvalet görmek rahatlama, gereksiz sorumluluklardan kurtulma arzusunu simgeler. Ancak gördüğünü tuvaletin her tarafının pislik dolu olması aile içinde bazı gerilimler olduğuna yorumlanır. Bakınız tuvalet rüya tabiri sayfası.
Rüyada pirinç kusmanız ise düşünmeden yaptığınız bir eyden dolayı pişman olduğunuzu anlatır.
Tuvaleti yıkayıp, temizlemek ise ailedeki stresi gidermek ve yaşadığınız pişmanlıktan kurtulmak için bir şeyler yaptığınızı ve başarıya ulaştığınızı gösterir.

Rüyamda pirinç harmaninda tonlarca dökülen pirinçlerin içinden büyük taşları ayikliyordum, değirmene benziyordu orası, bunun anlamı nedir? tabirini yaparmisiniz rica etsem

Rüyamda bir kadın gördüm pirinci çok usta sekilde ayıklıyordu yuvarlak bir şeyden geçiriyordu ve kenarlarında kalan siyah taneleri dışarı atıyordu, sonrasında internetten izlediğim bir videoda çekilişe katılmaya karar veriyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir