Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirinç görmek neye işaret eder?

Rüyada pirinç görmekİyi günler, rüyamda iki poşet pirinç gördüm. Ben öğretmenim. Bundan 4 ay önce bir arkadaşım bana darıldı fakat gönlünü almak için hiç bir şey yapmadım. Rüyamda yeni eve taşınmışım, telefonuma mesaj attı bu arkadaşım. Ben geleceğim diye. Mesajdan sonra 1 dakika geçmeden kapım çalındı. İçeri aldım, sarıldık. Arkasından da 1 yıl önce küstüğüm arkadaşımda geldi onunla da sarıldık. İlk gelen arkadaşım fazla kalmadı.

Kapı ağzına bıraktığı paketler içinden bana 2 poşet pirinç verdi. Aldım diğer pirinçlerin yanına koydum. Fakat poşetlerin ağzı açıktı birazı kabın içine döküldü. 2 pirincin arasında renk farkı vardı biri beyaz diğeri siyah gibi şeffaftı. Onlara bakarken uyanmışım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada pirinç görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pirinç görmek rüyayı gören kişinin zengin olacağına işaret eder. Hayırlı mal, mülk, paradır. Başarı ve dostluklara işarettir. Mal ve para sahibi olmaya işarettir. başarının ve güzel dostlukların ispatıdır.

Rüyada pirinç pilavı pişirmek, pirinç pilavı yapmak en güzel rüyalar arasındadır ve feraha işarettir. Hem manevi rahatlamaya hem de maddi açıdan malının çoğalmasına veya ticaretinin artmasına işaret eder. Rüyada birine pirinç pilavı vermek ya da pilav dağıtmak sahip olacağınızı maddi ve manevi zenginliği çevreniz ile paylaşacağınızı ve bununda zenginliğinize zenginlik katacağınızı simgeler. Rüyada pirinç pilavı yemek zenginlik ve mutluluk olarak yorumlanır bu zenginlik ve mutluluk işaretidir.

Rüyada pirinç toplamak ve onu bir yere yığmak mala, tutumluluğa işaret eder. Rüyada pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye delalettir. Rüyada çuvalla pirinç görmek, şaşılacak kadar büyük paradır.

“Rüyada Pirinç Görmek” için 5 yanıt

rüyamda yere dökülmüş pirinçleri ellerimle topluoyrum toprakla karışık pirinçler onları eledim temizledim tartıp cam şişe icerisinde alıyorum.yerden avuc dolusu pirinçler topladım.nasıl yere dökerler bunu diyede söylendim neye cıkar yorumlarmısınız

s.a ruyamda 1 hafta once ölmüş dayımın oglunu gòrdüm. Ve yüzünde pirinc yıgını vardı. ruyami yorumlarmisiniz, tesekkurler

Rüyada pişmiş pirinç görmek neye işarettir
Rüyamda tanıdığım birisinin yanına eşimle birlikte elimde pişmiş pirinç yerken girdim, yanına oturdum. Sırtımı sıvazlayarak bana “yanıma oturma sen hamilesin, hadi hayırlı” olsun dedi.
Bu kişi aynı zamanda iyi falda bakıyor, bana “yanıma niye geldin, ben hamilelere fal bakmıyorum sen bilmiyor musun” diye de çıkıştı. Rüyamın yorumunu merak ediyorum, bunun manası nedir?

Ebru selam, rüyanız oldukça hayırlı olup, hakkınızda hayırlı mal, mülk, para, başarı ve dostluklara işaret etmektedir. Bir hamilelik konusuna değinmemektedir, sizin hakkınızda bir yenilik, yeni bir dönem, taze başlangıçları işaret etmektedir. Rüyanızdaki falcı kadın ve onun söyledikleri sadece simgedir, sizin reel hayattaki davranış şekliniz hakkında ipuçları vermektedir. 

Bugün rüyama bir hoca ile konuştum “her şeyi doğru yapıyorsun bir şey yapsan yeterli olur” dedi “taneli bir yiyecek getir 70 adet say oku ye” dedi. Dolabı açtım önce pirinç aldım. Pirinç küçük vede cam kabım küçük olunca pirinçleri sayamadım. Dolaba tekrar baktım hoca 70 adet taneli yiyecek de yok diyordu. Baktım dolapta mısır var, kavanozu açtım 70 tane mısır tanelerini saymaya kabıma koymaya başladım. Bunu yaparken de hoca neler okuduğumu hangi hocaları takip ettiğim soruyordu. Bende tek tek anlatım “aferin doğru yoldasın” dedi, teşekkürler iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir