Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pirinç Tarlası Görmek

Rüyada pirinç tarlası görmek neye işarettir?

Rüyamda kocaman ve yemyeşil pirinç tarlası yanından geçiyordum, boyumdan uzundular, içimden “ne kadar güzel bir tarla” diyordum, pirinç tarlasının içinde kulübe vardı oraya gitmekti asıl niyetim ama pirinçler hala yeşil ot gibiydi, o kadar sık ve uzundu ki içinden o kulübeye gidemeyeceğime karar verdim ve çitleri takip ederek tarlanın etrafından dolandım kulübeye gittim,.

Orada otururken 2 tane boğanın dövüştüklerini gördüm ve çok korktum, dönüş yolumun üzerindeydiler ve geri nasıl döneceğimi düşünüyordum. Boğalar gidene kadar kulübenin çatısında bekledim ve daha sonra geri döndüm rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Özlem.

Rüyada pirinç tarlası görmek yorumu

Rüyanız kendi içinde oldukça tutarlı ve güçlü mesajlar vermektedir. Çünkü tüm olaylar birbirini tamamlayan manalar taşımaktadır.

Rüyada pirinç tarlası görmek başarı, refah, şans, bereket ve sıcak dostluklar anlamlarını simgeler. Lütfen rüyada pirinç görmek sayfasını inceleyin.

Rüyanızda gördüğünüz ve ulaşmaya çalıştığınız pirinç tarlasının içindeki kulübe doğru yolda olduğunuzu ve kendi yöntemlerinizle başarıya ulaşacağınıza işaret eder.  Pirinçlerin boylarının uzun olması bereketi işaret ederken, yolunuzu uzatmanız ise, hedeflerinize ulaşmak için karşınıza çıkacak engellerin sizi vazgeçirmemesi, yolunuza devam etmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

İki tane boğanın dövüşmesi de oldukça anlamlı, hedeflerinize giden yolda başkalarının ne yaptığına aldırmamak gerektiğine yorumlanır. Belki sizden güçlü kişiler sizi etkilemek isteyebilir, onlara aldırmayın demektedir.

Rüyada pirinç tarlası hakkında diğer bilgiler

Pirinç tarlasında çalıştığını görmek rüya sahibi için evde mutluluğa ve kalabalık olmaya delalettir. Tarladan pirinç toplamak rüya sahibinin parasının ve malının kıymetini bilmesine ve bu sayede servetine servet katmasına işarettir. Tarlada pirinç toplayan birini görmek rüyayı gören kişinin tasarruf ve harcamasını tutumlu yapmak konusunda kendine örnek alabileceği birinin varlığına işaret eder, o kişi gibi davranırsa sonunda bundan karlı çıkacağını temsil eder. Tarlaya pirinç ektiğini görmek yeni sorumluluklar almaya, çok neşeli olmaya işarettir.

“Rüyada Pirinç Tarlası Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda tarlaya pirinç ekiyordum, daha sonrasında pirinçlerin filizlerini boylarına göre ayırıp kenara koyuyordum. Bu ne demektir?

Rüyamda bir tarladayım bu nişanlımın tarlası orada bölüm bölüm ekili alanlar var su içinde bir alan var pirinç ekiliymiş ben ayaklarımı o suyun olduğu yere sokuyorum ve birden ferahlık geliyor daha sonra çıkıp tarlayı tek tek geziyorum tarla çok büyük ama ekinler bölüm bölüm vardı bu ne demektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir