Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Pırlanta Görmek

Rüyada pırlanta görmek neye işaret eder?

Rüyamda sağ elimde sağ yüzük parmağımda beş pırlanta taşlı bir yüzük ve tek pırlanta taşlı yine beyaz altın bir yüzük görüyorum, kendi kendime evli değilim ama bu yüzükler elime çok yakıştı diyorum, sol elime bakıyorum bunları söylerken aynı şekilde sol elimin sol yüzük parmağında ince sarı altından bir alyans ve yine 5 taşlı sarı altından bir yüzük görüyorum ama onları biraz eskimiş olarak görüyorum.
Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Rüyada pırlanta görmek tabiri

Rüyada pırlanta görmek başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükselmek ve çok para kazanmak anlamına gelir. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Pırlanta Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda sol ayağımın böyle mavi kıymetli bir madenden olduğunu gördüm. Ayakkabı da vardı o da aynı madenden yapılmıştı. böyle pırlanta gibi yakut gibi bişiydi.

Rüyada yüzük bulmak
Merhabalar, ben evliyim ve rüyamda üç tane yüzük bulduğumu görüyorum, bunların birisinin yarısı yok kırılmış, birisi süslü ama değersiz bir maden, diğeri çok değerli elmas veya pırlanta. Sonra ben bunları bir satıcıya gösteriyorum değerini öğrenmek için, satıcı bunları yok pahasına benden almak istiyor ama ben değerli olan yüzüğü saklayıp vermek istemiyorum, rüyamı yorumlar mısınız lütfen teşekkür ederim.

Rüyamda eşim gardolabını karıştırıyor. Pırlanta yüzük yere düşüyor. Alıp parmağıma takıyor, kendi yüzüğüm zannediyorum ve eşime ‘ 5 taşlıydı yüzüğüm 4 taşa nasıl düştü? ‘ diyorum ve 1 taşının düştüğünü zannediyorum. Ancak sonra dikkatli baktığımda yüzüğün normalde 4 taşlı olduğunu görüyorum.Yani yüzük benim değilmiş. 38, Kadın, Evli, Ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir