Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Pırlanta Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada pırlanta taşlı yüzük görmek neye işarettir?

Annem rüyasında benim bir pırlanta taşlı yüzük taktığımı görmüş. Ben 25 yaşında genç bir bayanım. Annemin gördüğü bir rüyayı yazmak istiyorum.

Rüyasında benim nişanlandığımı görmüş. Kimseye söylemeden gizlice nişanlanmışım ama yüzük, yüzük parmağımda değil de sağ elimin serce parmağındaymış. Pırlanta taşlı parlayan bir yüzükmüş. Bir tane kadın varmış o da nişanlandığım kişi için ” o iyi bir insan değil at nişanı ” diyormuş. Yorumunuz için şimdiden tesekkurler. Yeni yıl için de bol ışıklı rüyalar dilerim. İyi gunler.

Rüyada pırlanta taşlı yüzük görmek neye yorulur?

Rüyanız, başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde veya sosyal yaşamınızda yükselmek, beğenilmek, saygı duyulmak, çevrenizin takdirini kazanmak anlamına gelir. Lütfen rüyada yüzük görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Pırlanta Taşlı Yüzük Görmek” için 2 yanıt

mrb ben ruyamda serce parmapımda yuzuk gordum ne anlama geliyor… Ayrıca ruyamda inek sutu gordum içi pislik dolu arıtıyorum ve bi kadına satıyorum …

rahmetli olmus anneannem ,ablam ve ablamin kizi parmaklarina pirlanta yuzuk takmislar ama yuzuklerin tasi oldugundan cok cok buyuk ve ellerini bana uzatip gosteriyolar ama ucude ayni hizada bende resimlerini cekiyorum.yorumunuz icin tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir