Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Pis Bir Yer Görmek

Rüyada Pis Bir Yer Neye Delalet Eder?

Merhaba, ben 21 yaşındayım, rüyamda böyle pis bir yerde yeni emekleme döneminde olan 6 tane bebek gördüm ve bu bebeklerin her birinin içine cin girmişti. Bebekler çok korkutucu idi ve beni ısırmaya çalışıp saldırdılar, bende kaçıyordum. Ben kaçtıkça onlar kovalıyordu.

Sonra önüme bir bahçe çiti çıktı, çitin üstünden atlayayım derken yere düştüm, bebeklerde biri en öndeydi, bebeğin ağzının kenarı siyahlaşmış, dişleri çürümüş, kulağı sivri, kapkara gözleri vardı. Tam beni yakalayacakken çitin üstünden atladım, bana orada biri mi yardım etti kendim mi kurtuldum bilmiyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Rüyada Pis Bir Yer Görmek Nasıl Yorumlanır?

Ahmet merhaba, rüyanın ana teması pis bir yer görmek ve orada olmaktır. Çünkü her şey orada başlıyor ve gelişiyor. İkinci önemli unsur ise içine cin girmiş bebeklerdir.

Rüyada pis bir yer görmek rüya sahibi insanın uyanık hayatta güçlü bir stres altında olduğunu, yalnız kalmak veya terk edilmek endişesi taşıdığını gösterir. Bakınız pislik rüya tabiri sayfası. Bebekler ise yaşamda yeni başlangıçları, hayatınız bir yönü veya kendi içinizde uygulanması gereken bir değişikliği önerebilir, o yönün değiştirilmesi gerektiğini gösterebilir. Bu konuda bebek görmek rüya  açıklaması ilginizi çekebilir. Bebeklerin sayısının altı tane olması işbirliği, denge, huzur, mükemmellik, sıcaklık, sendika, evlilik, aile ve sevgi göstergesidir, bakınız rüyada 6 görmek.

Görülen bu altı bebeğin de içine cin girmesi aslında rüyayı gören kişinin manevi bir sebeple hayatının alt üst olduğunu, o kişinin kendini boşlukta hissettiğini temsil eder. Rüyada korkmak rüyayı gören kişinin kendine güveninin az olduğunu, sürekli başkalarını mutlu etmeye çalıştığını gösterir. Rüyada kovalanmak rüya sahibinin kendine güven konusunda bazı sorunlar yaşadığına işarettir, kovalanmak aynı zamanda hayatın bazı alanlarında derin endişeler taşıdığınızı ifade eder.

Gördüğünüz bahçe çiti engel, engellemeleri ve kısıtlamaları ifade eder. Rüyada çit aynı zamanda bazı yanlış anlaşılma/ anlamalardan dolayı ailede yaşanacak bazı ufak can sıkıcı şeyleri ve huzursuzluğu işaret ederken akıllı davranarak ailenin içinde yaşanan bu huzursuzluk yada kavgaya son vermenin mümkün olduğunu veya araya girecek iyi niyetli insanların sözünü dinleyerek küslüğe son verebileceğinizi belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir