Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüyada pis tuvalet görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda tuvaletin içinde arkadaşlarımla beraberdik, sıra bekliyorduk, büyük bir tuvaletti ve çok pisti, bende bundan yüksek sesle şikayet edip duruyordum. Sonra başka bir odaya geçtim, bir sınıf dolusu eski arkadaşlarım oradaydı yine ve ben bağıra bağıra  şarkı söylüyordum. Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler. Pelin’in rüyası.

Rüyanın ana unsurları: sıra beklemek, büyük tuvalet, kalabalık tuvalet, şikayet etmek, şarkı söylemek. 23 Ağustos 2012 @ 00:43.

Rüyada pis tuvalet görmek neye yorulur?

Pelin merhaba,

Gördüğünüz rüya, uyanık hayatta üzerinizden atmak istediğiniz gereksiz pek çok yük olduğunu, ancak onlardan kurtulmak için çaba sarf etmekten ziyade sadece konuştuğunuzu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pis Tuvalet Görmek” için 5 yanıt

rüyamda kapı çalınıyor ve bir çocuk bana bir buket beyaz ve içinde yeşil olan bir buket getiriyor, bende ona para vererek yolluyorum, daha sonra üstündeki yazıdan kimden geldiğini okumak için tuvalete girip küçük abdestimi yapmak istiyorum ve o an uyanıyorum rüyamın ne anlama geldiğini yazarsanz sevinirim

Rüyamda bir kaç kişiyle birlikte taşları kırık, kara suların olduğu pislik içinde bir tuvaletteydik, sonra tek tek tuvaletten çıktık ve tuvalet karardı. Bunun manası nedir?
pars, 17, Erkek, Bekar, Öğrenci, normal

Rüyada tuvalet görmek, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir.
Rüyada kirli, pis bir tuvalet ev halkında stres ve gerilime işaret eder.

Merhabalar
Bugün bir arkadasim ruyasinda hic tanimadigi bir yerde tuvalete gittigini gormus, orda eski kirli bir tuvalete oturmus ve yanina bir kadin gelmis, yaninda kucuk bir kizla, “bizde afrikaya multeci olarak gidecegiz” demis ve arkasindan bir gencde gelip baska bir ulkeye gidecegini söylemis. Bunlar sohbet ederken arkadas daha tuvaletin ustundeymis, buyuk abdestini yapiyormus ve kendini silmis, kalkarken tuvalete bakmis kahverengi tuvalet kucuk kapali bir deligi varmis, simdiki modern tuvaletlerden degil, köy tuvaletlerinden. Ama kapali alanda olan tuvalet birden herkesin görebilecegi bir hal almis. Daha sonra yuksek bir dagin ustunden asagiya baktiginda o yolculari tasiyan buyuk bir kamyon kasasi gormus, sadece kasa. Kendisi Turkce bilmedigi icin ruyayi ben yazip gönderiyorum umarim yorumlarsiniz. Ben kendimde daha önce iki ruya gönderdim ama hic bir cevap alamadim.
Genede teşekkür ederim
Selamlar.

Arkadaşınızın rüyası onun şu anda bazı sorun ya da zorluklar karşısında sıkılmış olduğunu, üzerindeki bu gereksiz yükleri atarak rahatlamak istediğini ancak çevresindeki bazı kişiler ya da olaylar sebebiyle bunlardan kurtulmakta zorlandığını gösterirken, sonunda kendinin dahi şaşıracağı şekilde rahata ereceğini simgelemektedir. Rüyada arkadaşının gördüğü kasa onun hayatındaki bir değişim konusunda bilgi vermektedir.
Rüyada kamyon kasası görmek, görülen kasanın boş veya dolu olmasına göre farklı anlamlar taşır. Boş kamyon kasası beklediğiniz taşınma, değişim, terfi gibi bir değişikliğin yakın zamanda olmayacağını işaret ederken, dolu kamyon kası bunların yakında gerçekleşeceğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir