Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pislik Görmek

Rüyada pislik görmek ne demektir?

Rüyamda annemin öldüğünü gördüm, oradan ağlayarak gidip mezarını ve kefenini açtım. Oradaki kadına “annem bana vasiyet etmişti, ben ölürsem beni temizle” diye. Bende kefeni açtığımda azap çekiyor gibiydi, vücudu mosmor olmuştu, onu ağlayarak temizledim, annemde anne diyerek ağlıyordu. Kefen falan hepsi pislik içindeydi. onu temizledim, elimi sıkarak anne diyerek ağladı bende çok kötü ağlıyordum.

Annemi temizledikten sonra ellerimi yıkamaya gittim, geldiğimde mezarı tertemiz vücudu bembeyaz ve kefeni beyazdı tertemizdi. Sanki nur inmişti, gülerek yatıyordu ve ben hala ağlıyordum. Rüyadan uyandım geri yattım ve tekrar aynı rüyayı gördüm bana bunun açıklamasını yapar mısınız.

Rüyada pislik görmek yorumu

Merhaba, rüyanız güzellikler işaret olup, öncelikle ölen anneyi görmek sayfasını okumalısınız.

Rüyada pislik görmek temizliğe işarettir. Rüyada pis bir insan görmek fakir için küçük bir yükselmeye, zengin için gerilemeye işaret eder ya da haram yollardan para kazanacağına yorumlanır. Rüyada pislik içinde bir yer görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında büyük bir stres yaşadığını, yalnız kalmak veya terk edilmek korkusu yaşadığını gösterir.

Pislikle oynadığını görmek, vaktinizi yararsız işlerle geçiriyorsunuz demektir. Pisliğe bastığını görmek, maddi zarara uğrayacaksınız demektir. İnsan pisliği toplu paradır. Kişinin üstüne pislik yapışırsa zengin olur. Hayvan pisliği de aynı anlama gelir.

Rüyada çirkef birini ya da birinin çirkeflik yaptığını görmek sıkıntıyı işaret eder, gerçek yaşamınızda bir sorunu, huzursuzluğu veya bir tartışmayı temsil eder. Rüyada çirkef olduğunu, çirkefçe davrandığını görmek eviniz, özel yaşamınızla ilgili büyük bir sorunu işaret eder.

“Rüyada Pislik Görmek” için 3 yanıt

Rüyada dışkı temizlemek
Rüyamda site görevlileri klozeti yerinden oynatmış ve ev pislik içinde kalıyor. Ben ne yapacağım, nasıl temizleyeceğim derken görümcem geliyor, durumu anlatıyorum, görümcem sözde evi topluyor, yere düşen koltuğun yastığını alıp koltuğa koyuyor, koltukların üzeride kirleniyor, ben bir şey diyemiyorum. Sonra ortalık temizlenmiş oluyor, beraber oturuyoruz. lütfen cevaplayabilir misiniz, rüyamın tabiri nedir?

Selda merhaba, Rüyanız hayırlara işaret etmekte ve yaşamınızda yeni bir başlangıç yapacağını, özellikle maddi konularda rahatlamayı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir