Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pislik Yemek

Rüyada pislik yemek neye çıkar?

İlk önce bir rüyamda yemek yiyordum ama yemek çok iğrenç berbat bir şeydi, pislik gibi bir şey idi, rüyada bu pislik şeyi yedim ve uykudan kalktım. Sonra tekrar yattım, bu sefer tuvaletteydim, yaptığım dışkı yeşil renkteydi. Bunlar neye işaret olabilir? Gönderen Furkan. 16 yalında erkeğim.

Rüyada pislik yemek yorumu

Furkan selam, gördüğün rüya kendin hakkında çok önemli mesajlar vermekte ve gerçek hayatında gereksiz ve yararsız işlerle uğraştığına işaret etmektedir. Rüyada pislik yediğini görmek hakkında detaylı bilgi için rüyada bok görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pislik Yemek” için 2 yanıt

Selam admin. gördüğüm rüyada bir evin 3. katına çıkıyorum yerde bir pislik gördüm, daha sonrada bir fare, aşağı iniyorum hatırlayamadığım bir arkadaşım gördüğüm fareyi ağzıyla parçalıyor daha sonra o fare farkında olmadan benim ağzımda oluyor parçalanmış bir durumda ve kuyruğu dışarıda ve ben onu elimle dışarı çıkarmaya çalışıyordum ki uyanmışım ne anlama gelir teşekkürler

Rüyamda tanıdığım hamile birisinin evinde yemek veriliyordu.Ve bu yemeğin yapılışını görüyordum.Yemeği büyüyle hazırlıyordu.İçinde yenilmiycek birsürü kötü şey vardı.İnsan kanı gibi.Ben bu yemekten Yemiyordum.Birisinin de yemesine engel oldum ama yakın arkadaşım yemeye devam etti o yemeği.Bundan ne gibi bir anlam çıkartmalıyım.Bide benim olan mor renk bir çorabı başkasından geri alıyorum.Yakında sınav sonuçlarım açıklanıcak bi bağlantısı olabilirmi?Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir