Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada pişman olduğunu görmek ne demektir?

Bu rüya benim için inanın çok önemli çünkü ben şu an 4 yıllık sevgilimle ayrılık yaşıyorum, 12 13 gündür ayrıyız, 23 yaşındayım bekarım, 4 yıllık ilişkim erkek arkadaşımın ailevi sorunları dahilinde benle hiç alakası olmadığı halde sonlandı.

Ben pişman olup belki döner diye düşünüyorum. Biz bir çok kez ayrılık yaşadık ve ayrılmadan önce nedenini hiç bilmediğim bir şekilde pişman olduğumu ve kız çocuğu görürüm, kucağımda ve biter barışmadan öncede erkek gördüm, bir kaç kez o yüzden bunu yorumlarken buna dikkat ederek yorum yaparsanız inanın çok mutlu olurum daha önceden yolladığım rüyaları yorumlamıştınız, lütfen buna da yanıt verin, rüyada pişman olduğunu görmek neye işarettir. Emel.

Rüyada pişman olduğunu görmek neye yorulur?

Emel merhaba,

Rüyanızın ana unsuru pişman olmak, pişman olduğunu görmek olup, kız çocuğu veye gördüğünüz erkek ise rüyanın senaryosunu zenginleştirici faktörlerdir.

Rüyada pişmanlık görmekpişman olmak, pişman olduğunu görmek, gerçek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularınızı ifade eder. Lüften pişmanlık rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada pişman olduğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pişman Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada pişman olmak neye işarettir
Şimdi öncelikle bu yaşta ne pişmanlığı diyeceğinizden eminim, evet bence de bu yaşta pişman olmam saçma ama şu an 16 yaşında olmam pişman olamayacağım anlamına gelmiyor, ben 16 yaşında bir kızın hayatına sahibim ve o hayatta kendimi mutlu etmeye çalışıyorum.
Rüyamı anlatmadan önce onunla aramda geçenden söz edeceğim. o benden hoşlanıyordu ben ondan hoşlanmıyordum sonra ben ondan hoşlanmaya başladım, o başkasından hoşlanmaya başladı ya da sonradan dediği gibi beni unutmaya çalışıyordu. Ben ona ondan hoşlandığımı söyledim ve artık konuşmamaya başladım. 3 hafta sonra mesaj attı konuştuk ve bir hafta sonunu birlikte geçirdik, sadece bir gün. Sevgili gibi ama teklif olmadı ve hafta içi bir şey oldu ve bitti. Bana aramızda hiçbir şey olmadığını söyledi, aradan yaklaşık bir buçuk ay geçti sürekli aynı ortamlarda bulunuyoruz ama konuşmuyoruz.
Geçen gece (iki gün önce) rüya gördüm. Benden özür diliyordu ve sevgili oluyorduk. Bana “sana çok acı çektirdim” falan diyordu. Bunun anlamı ne? o da beni düşünüyor mu? yoksa unutmam mı gerekiyor? lütfen yardım edin? ama ben ona tekrar adım atamam. bunu göze alamam. ne yapmam gerekiyor? biri bana akıl versin.
Takma isim :galibapismanim
Yaşınız :16
Cinsiyetiniz :kız
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :pişman

Sevgili okurum,
Yahu senin annen, ablan, güvenebileceğin dost ve arkadaşların yok mu ki, bilmediğin tanımadığın bir internet sitesine bunları yazıp akıl danışıyorsun. Allah’ın verdiği aklını kullanmayı neden düşünmüyorsun. Lütfen bu saçmalıkları hemen bırak.
Rüyada pişmanlık görmek, pişman olmak, pişman olduğunu görmek, gerçek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularınızı ifade eder.
Rüyada pişman olan birini görmek, pişman olmuş birini ya da birisinin pişman olduğunu görmek, bastırılmış duygularınızı açığa çıkarmanızın veya kendiniz hakkındaki olumsuz duygularınızdan uzaklaşmanın sizin için hayırlı olduğunu ifade eder. Bakınız pişmanlık rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir