Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pişman Olmak

Rüyada pişman olduğunu görmek ne demek?

Rüya detayı: Ben bekar 26 yasinda bir bayanim. Ailemin benim evlenmemi istedigi ama benim istemedigim biri (Abimin bir arkadasi) var. Bu konunun konusuldugu zamanlar gormustum ilk ruyami.

Ben evlenmeyi kabul etmisim o kisiyle. Baska bir tanidigimin siluetinde onu goruyorum. Evde bir düğün telasi var. Herkes evde. Aileler, akrabalar. Ceyizler geliyor bir yandan. O da bana çok iyi davraniyor, ustume titriyor. Ama ben pişmanlık çekiyorum, çok pişman oluyorum. Ne yapicam ben nasıl soyliycem çok uzulucek diyorum. Cok kötü hissediyorum. Nasil uyandigimi bilemedim.

Rüyada pişman olmak yorumu

Rüyanız gerçek yaşamınızdaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularınızı ifade etmektedir.

Rüyada pişman olmak rüyayı gören kişinin gerçek yaşamınızda bazı konularda yaşadığı hayal kırıklıklarını veya tatminsizlik duygularını ifade eder, bakınız rüyada pişmanlık sayfası.

“Rüyada Pişman Olmak” için 2 yanıt

uzun zaman önce ayrıldığım eski sevgilimi gördüm rüyamda ve yeniden bana dönüp pişmanlıklar içinde olduğunu nişanlısından ayrıldığını söylüyordu ve peşimden hiç ayrılmıyordu nereye gitsem yanımda duruyordu ben ise anlayamıyordum ne olduğunu.. benimle yalnız kalmak için uğrasıyordu..acaba neye işaret bu durum

Rüyamda sürekli ayrılıp barıştığım nişanlımı görüyorum bu arada şuanda ayrıyız böyle yeni yapılmış bir eve eşya taşıyoruz rüyamda benden ayrıldığı için çok çok pişman yüz ifadesi çok üzgündü bende onu yarım yangalak affediyodum eve yeni gelin eşyaları taşıyorduk komşular falanda vardı, yorum için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir