Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Pişmanlık Görmek

Rüyada pişmanlık görmek neye delalet eder?

Rüyamda gerçek hayatta bana ciddi anlamda zararı olan bir kişinin pişmanlık duyduğunu gördüm, tam olarak hatırlayamıyorum ama bu kişinin dediği şey şöyle idi: “vicdan azabı çekiyorum”. Yani rüyamda o kişi bana yaptığı kötülükten dolayı pişman idi ve vicdan azabı çekiyordu. Bu benim öyle olmasını istediğimden midir yoksa gerçek anlamda vicdan azabı mı çekiyor ya da başka bir açıklaması varsa lütfen açıklar mısınız? çünkü cidden kafan karıştı bu rüyadan dolayı.

Kimden: Duygu
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:Üzgün ve öfkeli
Anahtar kelimeler: Vicdan azabı, pişmanlık

Rüyada pişman olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Duygu merhaba, zaten sende çoğu şeyin farkındasın. Bu rüyanın temelinde;

1. O kişi size yaptığı kötülükten dolayı pişman ve vicdan azabı çekiyor olabilir.
2. Bu rüya, sizin öyle olmasını istediğiniz için beyniniz tarafından üretilen bir senaryo olabilir.
3. İlave olarak batı kültürlerinde bu rüyanın açıklaması aşağıdaki gibi olabilir: bastırılmış duygularınızı açığa çıkarmanızın veya kendiniz hakkındaki olumsuz duygularınızdan uzaklaşmanın sizin için hayırlı olduğunu ifade eder.

Rüyada pişmanlık görmek, pişman olmak, pişman olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamınızda bazı konularda yaşadığı hayal kırıklıklarını veya tatminsizlik duygularını ifade eder. Rüyada pişman olan birini görmek, pişman olmuş birini ya da birisinin pişman olduğunu görmek bastırılmış duygularınızı açığa çıkarmanızın veya kendiniz hakkındaki olumsuz duygularınızdan uzaklaşmanın sizin için hayırlı olduğunu ifade eder.

“Rüyada Pişmanlık Görmek” için 2 yanıt

Size mail ile dönüş yaptık, bazı şeyler sorduk ama dönüş yapmadınız? Bu nedenle sadece genel bilgi verebiliriz.
Rüyada pişman olan birini görmek, pişman olmuş birini ya da birisinin pişman olduğunu görmek, bastırılmış duygularınızı açığa çıkarmanızın veya kendiniz hakkındaki olumsuz duygularınızdan uzaklaşmanın sizin için hayırlı olduğunu ifade eder. Bakınız pişmanlık rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir