Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pişmanlık Ve Ayrılık Görmek

Rüyada pişmanlık ve ayrılık görmek neye çıkar?

Rüyada ayrılık görmekRüya detayı: ben bu rüya yorumunu annem için rica ediyorum ben 2 yaşında iken annem ve babam ayrıldı, ikisi de evli bende evliyim ama annem 28 yıldır babamı düşünmediği halde rüyasında ya mutsuz ya da annemin kendisine yaklaştığını ve pişmanlığını görüyor ve rüyalarında anneme sadece hislerini bakarak anlatıyor yani konuşmuyor. 28 yıldır görülen bu rüyalar sizce ne anlama gelebilir? annem 53 yaşında ev hanımı.

Rüyada pişmanlık ve ayrılık yorumu

İnsanların ayrıldıkları eski eşi, eski kocayı, eski hanımı, eski erkek arkadaşı, eski kız arkadaşı, eski nişanlı veya eski sözlüsünü görmeleri en sık görülen rüyalardır ve gayet normaldir. Çünkü paylaşılan onca anı vardır. Ancak eski eşi 28 yıl gibi çok çok uzun bir görmeye devam etmek eşi benzeri çok az görülen çok derin bir sevgi, büyük bir bağ olduğunu ifade edebilir. Babanızın rüyada görülen pişmanlığı gerçek yaşamındaki hayal kırıklıklarını ve tatminsizlik duygularını ifade eder. Bakınız pişmanlık sayfası

“Rüyada Pişmanlık Ve Ayrılık Görmek” için 2 yanıt

Eski sevgilimi rüyada görmek
Selam, rüyamda eski sevgilimi gördüm, yüzünü çevirmiş şekilde durarak sigara içiyordu, yaklaşıp onu sevdiğimi söylemek ve pişman olduğumu söylemek istiyordum lakin söyleyemedim, uzaklaştım ve rüyam bitti. Sizden rüyanın anlamını söylemenizi rica ediyorum.

rüyamda kurstan bir erkek arkadaşımla yakinkasiyorduk.Balkondaydik hava kararmisti sanki.opustuk ve ben bir an pişman oldum.geri çekildim.sonra o iceri girdi.bende tekrar ona yakinlasmaya çalıstim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir