Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pişmiş Et Yemek

Rüyada pişmiş et yediğini görmek neye işarettir?

Rüyamda bir metronun içine restoran kurmuşlar kızımla oturuyoruz, beyaz bir tabakta pişmiş et geldi ve etten bir dilim kesip yedim, kızıma uzattım yemedi ve tabağa geri baktığımda yavru bir domuzun ayağı pişmiş halde duruyordu “eyvah domuz yedim” dedim, midem bir hoş oldu “iyi ki kızım” yemedi diye düşünürken uyandım. 29, Kadın, Dul, Çalışmıyor

Rüyada pişmiş et yemek tabiri

Rüyada metro görülmesi rüya sahibinin merak, öğrenme, keşif yönünüz hakkında ipuçları verir. Rüyada metroya binmek çok önemli bir rüya olup, gerçek yaşamınızda kendinizin gizli yönlerini keşfetmeye uğraştığınızı simgeler. Rüyada gitmek istediğiniz yere ulaşırsanız gizli yönlerinizi keşfedeceğinizi simgeler.

Rüyada restoran görmeniz gerçek hayatta çok istenilen işin gerçekleşmesi anlamındadır. Rüya sahibinin çok arzuladığı bir dileğinin yakında gerçekleşeceğini temsil eder. Rüyada restorana gitmek veya orada yemek yemek, sanıldığını tersine fiziksel açlık değil, duygusal açlığı simgeler. Duygusal bakımdan bir isteğin olmasını ya da bir hayal kırıklığının düzelmesini beklediğini anlatır.

Rüyada et yemek makbul rüyalar değildir, iyiye yorumlanmaz. Et yemekleri daima haram kazanılan parayı tasvir eder, et yediğini görmek haramdan uzak durmak gerektiğini önemle yeniden hatırlatır. Özellikle çiğ et kötüye yorumlanır.

Rüyanın en ilginç yanı yemek yediğiniz tabaktaki etin bir yavru domuz ayağı olduğunu fark etmenizdir. Domuz eti görmek, çok kötü bir rüyadır, haram mala veya musibete delildir. Rüyada Domuz eti yemek, domuz eti yediğini görmek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir