Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada pisuvar görmek

Rüyada pisuvar görmek neye çıkar?

Rüyada pisuar görmekRüyamda eşim, ben ve yanımızda bir evli arkadaşımız bir alışveriş merkezinde geziyoruz. Girişte güvenlik görevlileri kontrol yapar ya o şekilde ama girişte değil, avm’nin herhangi bir yerinde aniden başörtülü güvenlik görevlisi bir bayan bizi durdurup karımın boynundaki siyah boncuktan bir kolyeyi boynundan kopararak alıyor.

Güvenlik görevlileri sinirli, bizde kızıyoruz ne yapıyor bunlar falan diye. Herkese de ayni şeyi uygulamışlar, içeriye gelen herkesin kolyelerini toplamışlar, kural böyleymiş, çıkışta iade ediyorlarmış. Sonra biz avm de hep beraber dolaşıyor, sohbet diyoruz. Sonra ben izin isteyip küçük abdest için tuvalete gidiyorum, tam çiş yapacağım anda pisuvar içinde ne göreyim, eşimin kolyesi pisuvar içinde duruyor. Hem şaşırıyor hem de çok sinirleniyorum.
Yine altın tuğra’ya benzer şeyleri görüyorum “alsam mi almasam mi” diye düşünüyorum. Sonra “çöpe atmişlar lazim değil demek ki” diyorum, topluyorum hepsini. Hatta yanimdaki bayan arkadaşimi çağiriyorum “gel sende topla” diye. Beraber topluyoruz. Sonra arabaya binip gidiyoruz eşlerimizle beraber. Rüyam bu kadar, biraz uzun ama yorumlarsaniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada pisuvar görmek yorumu

Ahmet merhaba, gördüğünüz rüya, şu anda gerçek yaşamınızda sevilen ve saygın bir insan olduğunuzu gösterirken bu durumunuzu muhafaza etmek için sosyal ilişkilerinizde, arkadaş seçiminde ve arkadaşlarınızla konuşmalarınızda ve hareketlerinizde daha fazla dikkatli olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Dilerseniz alışveriş merkezi, güvenlik görevlisi, kolye tabirlerini inceleyebilirsiniz.

Rüyada pisuvar görülmesi rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında aile veya bir iş ilişkisinde bir psikolojik bozukluk nedeniyle sorun yaşadığını, kişinin negatif düşüncelerden arınarak  bu ilişkiyi düzeltebileceğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişisel ilişkilerde bozukluk yaşanacağına işaret olarak kabul edilir.

Rüyanın en ilginç kısmı olan eşinin kolyesinin pisuvarda olması ise üzerindeki karamsarlık havasından kurtulduğunda çok şaşıracağın ve sevineceğin güzel gelişmeler olacağını, hoş sürprizlerin seni beklediğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir